
СВІТИЛЬНИК ЛІНІЙНИЙ СВІТЛОДІОДНИЙ LINEAR-9 9W 4000К 26-0032
- Под заказ
- Код: 26-0032
Отправка с 12 мая 2026252,40 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
Лінійні світильники оснащені власним клавішним вимикачем та можуть використовуватись для організації закарнизної підсвітки та місцевого освітлення робочих поверхней, в тому числі, замість люмінесцентних світильників з лампами Т8 та Т5.
|
Артикул:26-0032 Сфера використання:Побутові приміщення, офіси Модель:Світлодіодні побутові Тип:Linear-9 Потужність Вт:9 Колірна температура:4000 Напруга В:175-250 Тип світлодіодаSMD Світловий потік lm:650 Термін служби ч:15000 Кут розсіювання град:120 IP:20IP Монтаж:Накладний Корпус:Полікарбонат Колір:Білий Розсіювач:PC Опаловий Виробник:ELM EAN:4895127202538 Кількість в коробі шт:25 A mm:605 B mm:37 C mm:22 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ELM |
| Страна производитель | Китай |
| Форма лампочки | Линейная |
| Тип цоколя | Штырь |
| Количество контактных штырей цоколя | 2 шт |
| Мощность | 9 Вт |
| Максимальное рабочее напряжение | 240 В |
| Напряжение | 220 В |
| Угол свечения | 120 град. |
| Максимальная цветовая температура | 4100 К |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Цвет светодиода | Белый |
| Срок службы ламп | 15000 час |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Минимальная цветовая температура | 4000 К |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 650 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип лампы | Светодиодная лампа |
| Color Rendering Index | > 80 |
| Угол светового потока | 120 градусов |
- Цена: 252,40 ₴




