влевовправо

СВІТИЛЬНИК ЛІНІЙНИЙ СВІТЛОДІОДНИЙ LINEAR-4 4W 4000К 26-0031
- В наличии 1 ед.
- Код: 26-0031
177,60 ₴
+380 (67) 979-41-03
Kyivstar Viber WhatsApp Telegram
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лінійні світильники оснащені власним клавішним вимикачем та можуть використовуватись для організації закарнизної підсвітки та місцевого освітлення робочих поверхней, в тому числі, замість люмінесцентних світильників з лампами Т8 та Т5.
|
Артикул:26-0031 Сфера використання:Побутові приміщення, офіси Модель:Світлодіодні побутові Тип:Linear-4 Потужність Вт:4 Колірна температура:4000 Напруга В:175-250 Тип світлодіодаSMD Світловий потік lm:320 Термін служби ч:15000 Кут розсіювання град:120 IP:20IP Монтаж:Накладний Корпус:Полікарбонат Колір:Білий Розсіювач:PC опал Виробник:ELM EAN:4895127203474 Кількість в коробі шт:25 A mm:313 B mm:37 C mm:22 |
| Основные | |
|---|---|
| Напряжение | 220 В |
| Форма лампочки | Линейная |
| Срок службы ламп | 15000 час |
| Максимальное рабочее напряжение | 240 В |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Мощность | 4 Вт |
| Производитель | ELM |
| Тип цоколя | Штырь |
| Угол свечения | 120 град. |
| Количество контактных штырей цоколя | 2 шт |
| Максимальная цветовая температура | 4100 К |
| Цвет светодиода | Белый |
| Минимальная цветовая температура | 4000 К |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 320 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип лампы | Светодиодная лампа |
| Угол светового потока | 120 градусов |
| Color Rendering Index | > 80 |
- Цена: 177,60 ₴




