
КОМПЛЕКТ ЛАМП СВІТЛОДІОДНИХ СТАНДАРТНИХ B60 PA10L 7W E27 4000K АЛЮМОПЛ. КОРП. 3ШТ. 18-0119
- Под заказ
- Код: 18-0119
Отправка с 11 мая 2026202,40 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
КОМПЛЕКТ ЛАМП СВІТЛОДІОДНИХ СТАНДАРТНИХ B60 PA10L 7W E27 4000K АЛЮМОПЛ. КОРП. 3ШТ. 18-0119

Світлодіодні лампи класичної грушеподібної форми в алюмопластиковому корпусі з опаловим розсіювачем. Володіють світловіддачею більше 80 лм/Вт. В електромережу напругою 220 В підключаються без додаткових пристроїв. Призначені для використання в в світильниках загального освітлення.
Переваги:
- володіє збільшеним терміном служби, який в 30 раз більше, ніж у ламп розжарювання;
- в 8 раз экономічніше ламп розжарювання та 2 рази – люмінесцентних ламп;
- випромінює біле світло з доброю кольоропередачею (Ra>80);
- світловий потік залишається незмінним в широкому діапазоні напруги живлення.
Примітка: лампа не призначена для роботы з електронним диммером;
Артикул:18-0119
Група:Лампи
Підгрупа:Лампи світлодіодні (LED)
Ознака:Стандартні
Модель:PA10L
Потужність Вт:7
Колірна температура:4000
Тип цоколя:E27
Світловий потік lm:580
Напруга В:175-250
Тип колби:Стандартна
Колір скла:Опаловий
Тип світлодіодаSMD
Кут розсіювання град:250
Термін служби ч:20000
Виробник:ELM
EAN:4895127203375
Кількість в коробі шт:40/120
A mm:110
B mm:60
| Основные | |
|---|---|
| Напряжение | 220 В |
| Срок службы ламп | 20000 час |
| Минимальное рабочее напряжение | 175 В |
| Максимальное рабочее напряжение | 240 В |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Рефлектор | Нет |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Мощность | 7 Вт |
| Форма лампочки | Круговая |
| Цоколь | E27 |
| Тип цоколя | Резьба |
| Угол свечения | 250 град. |
| Производитель | ELM |
| Максимальная цветовая температура | 4100 К |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 60 Вт |
| Цвет светодиода | Белый |
| Минимальная цветовая температура | 4000 К |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 60 мм |
| Длина | 110 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет колбы лампочки | Матовый |
| Рабочее положение | Универсальное |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 550 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Энергоэф-ть, Lm/W: | 95 |
| Тип лампы | Светодиодная лампа |
| Материал корпуса | Aluplast |
| Коэффициент мощности | 0.57 PF |
- Цена: 202,40 ₴



