
ЛАМПА СВІТЛОДІОДНА СВІЧКА LC-12 6W E14 3000K АЛЮМОПЛАСТИКОВИЙ КОРП. A-LC-1007
- В наличии
- Код: A-LC-1007
85,10 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
ЛАМПА СВІТЛОДІОДНА СВІЧКА LC-12 6W E14 3000K АЛЮМОПЛАСТИКОВИЙ КОРП. A-LC-1007

Світлодіодна лампа з матовою колбою у формі свічки, володіє світловіддачею більше 85 лм/Вт. Оснащена вбудованим стабілізованим джерелом живлення. В електромережу напругою 220 В підключаються без додаткових пристроїв. призначена для використання в світильниках загального призначення, в люстрах та для декоративної підсвітки.
Переваги:
- володіє збільшеним терміном служби, який в 30 раз більше, ніж у ламп розжарювання;
- в 8 раз экономічніше ламп розжарювання та 2 рази – люмінесцентних ламп;
- випромінює біле світло з доброю кольоропередачею (Ra>80);
- світловий потік залишається незмінним в широкому діапазоні напруги живлення.
Примітка: лампа не призначена для роботы з електронним диммером;
Артикул:A-LC-1007
Група:Лампи
Підгрупа:Лампи світлодіодні (LED)
Ознака:Свічка
Модель:LC-12
Потужність Вт:6
Колірна температура:3000
Тип цоколя:E14
Світловий потік lm:500
Напруга В:175-250
Тип світлодіодаSMD
Кут розсіювання град:240
Тип колби:Свічкоподібна
Колір скла:Опаловий
Термін служби ч:25000
Виробник:ELECTRUM
EAN:4895127207885
Кількість в коробі шт:25
A mm:101
B mm:37
| Основные | |
|---|---|
| Напряжение | 220 В |
| Форма лампочки | Свеча |
| Срок службы ламп | 25000 час |
| Тип лампы | Светодиодная лента |
| Максимальное рабочее напряжение | 250 В |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Мощность | 6 Вт |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 60 Вт |
| Минимальная цветовая температура | 3000 К |
| Тип цоколя | Резьба |
| Максимальная цветовая температура | 3100 К |
| Производитель | Electrum |
| Минимальное рабочее напряжение | 175 В |
| Цвет светодиода | Белый |
| Цоколь | E14 |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 500 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Operating Temperature | -20 to 45°c |
| A-LC-0106 | 4000K нейтральный |
| A-LC-0085 | 2700K теплый |
| Срок службы: | 30000 ч. |
| Цоколь лампи | E14 |
- Цена: 85,10 ₴
- Способ упаковки: Количество в коробке шт: 100шт





