
ЛАМПА СВІТЛОДІОДНА СВІЧКА LC-4 4W E14 4000K АЛЮМОПЛАСТИКОВЫЙ КОРП. A-LC-0287
- Под заказ
- Оптом и в розницу
- Код: A-LC-0287
Отправка с 12 мая 202672 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
ЛАМПА СВІТЛОДІОДНА СВІЧКА LC-4 4W E14 4000K АЛЮМОПЛАСТИКОВЫЙ КОРП. A-LC-0287

Світлодіодна лампа з матовою колбою у формі свічки, володіє світловіддачею більше 85 лм/Вт. Оснащена вбудованим стабілізованим джерелом живлення. В електромережу напругою 220 В підключаються без додаткових пристроїв. призначена для використання в світильниках загального призначення, в люстрах та для декоративної підсвітки.
Переваги:
- володіє збільшеним терміном служби, який в 30 раз більше, ніж у ламп розжарювання;
- в 8 раз экономічніше ламп розжарювання та 2 рази – люмінесцентних ламп;
- випромінює біле світло з доброю кольоропередачею (Ra>80);
- світловий потік залишається незмінним в широкому діапазоні напруги живлення.
Примітка: лампа не призначена для роботы з електронним диммером;
Артикул:A-LC-0287
Група:Лампи
Підгрупа:Лампи світлодіодні (LED)
Ознака:Свічка
Модель:LC-4
Потужність Вт:4
Колірна температура:4000
Тип цоколя:E14
Світловий потік lm:340
Напруга В:175-250
Тип світлодіодаSMD
Кут розсіювання град:160
Тип колби:Свічкоподібна
Колір скла:Опаловий
Термін служби ч:25000
Виробник:ELECTRUM
EAN:4895127217402
Кількість в коробі шт:100
A mm:99
B mm:37
| Основные | |
|---|---|
| Напряжение | 220 В |
| Цоколь | E14 |
| Форма лампочки | Свеча |
| Срок службы ламп | 20000 час |
| Тип лампы | Светодиодная лента |
| Максимальное рабочее напряжение | 250 В |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Рефлектор | Нет |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Мощность | 4 Вт |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 40 Вт |
| Минимальная цветовая температура | 4000 К |
| Тип цоколя | Резьба |
| Угол свечения | 160 град. |
| Максимальная цветовая температура | 4100 К |
| Производитель | Electrum |
| Минимальное рабочее напряжение | 175 В |
| Цвет светодиода | Белый |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 340 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| A-LC-0726 | 2700K теплый |
| Operating Temperature | -20 to 45°c |
| A-LC-0747 | 4000K нейтральный |
| Цоколь лампи | E14 |
- Цена: 72 ₴
- Способ упаковки: Количество в коробке шт: 50шт



