
ЛАМПА СВІТЛОДІОДНА СВІЧКА LC-32 6W E14 4000K АЛЮМОПЛАСТИКОВИЙ КОРП. A-LC-1402
- В наличии
- Код: A-LC-1402
103,80 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
ЛАМПА СВІТЛОДІОДНА СВІЧКА LC-32 6W E14 4000K АЛЮМОПЛАСТИКОВИЙ КОРП. A-LC-1402
Нова найеффективніша лінійка світлодіодних ламп з світловіддачею 90-100лм/вт. Використання таких ламп дасть більший экономічний еффект в порівнянні з стандартними світлодіодними лампами, а висока якість їх світла та зовнішняи внешняя привабливість прикрасить будь-який інтер'єр.
Світлодіодна лампа з матовою колбою у формі свічки. Оснащена вбудованим стабілізованим джерелом живлення. В електромережу напругою 220 В підключаються без додаткових пристроїв. призначена для використання в світильниках загального призначення, в люстрах та для декоративної підсвітки.
Переваги:
- володіє збільшеним терміном служби, який в 30 раз більше, ніж у ламп розжарювання;
- в 8 раз экономічніше ламп розжарювання та 2 рази – люмінесцентних ламп;
- випромінює біле світло з доброю кольоропередачею (Ra>80);
- світловий потік залишається незмінним в широкому діапазоні напруги живлення.
Примітка: лампа не призначена для роботы з електронним дімером;
|
Артикул:A-LC-1402 Група:Лампи Підгрупа:Лампи світлодіодні (LED) Ознака:Свічка Модель:LC-32 Потужність Вт:6 Колірна температура:4000 Тип цоколя:E14 Світловий потік lm:650 Напруга В:175-250 Тип світлодіодаSMD Кут розсіювання град:270 Тип колби:Свічкоподібна Колір скла:Опаловий Термін служби ч:25000 Виробник:ELECTRUM EAN:4895127211103 Кількість в коробі шт:100 A mm:110 B mm:38 |
| Основные | |
|---|---|
| Напряжение | 220 В |
| Цоколь | E14 |
| Форма лампочки | Свеча |
| Срок службы ламп | 25000 час |
| Тип лампы | Светодиодная лента |
| Максимальное рабочее напряжение | 250 В |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Рефлектор | Нет |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Мощность | 6 Вт |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 60 Вт |
| Минимальная цветовая температура | 4000 К |
| Тип цоколя | Резьба |
| Угол свечения | 270 град. |
| Максимальная цветовая температура | 4100 К |
| Производитель | Electrum |
| Минимальное рабочее напряжение | 175 В |
| Цвет светодиода | Белый |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 650 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| A-LC-0724 | 2700K теплый |
| A-LC-0725 | 4000K нейтральный |
| Operating Temperature | -20 to 45°c |
| Цоколь лампи | E14 |
- Цена: 103,80 ₴
- Способ упаковки: ящик 50шт




