
КОМПЛЕКТ ЛАМП СВІТЛОДІОДНИХ СТАНДАРТНИХ LS-9 9W E27 4000K АЛЮМОПЛ. КОРП. 2ШТ. A-LS-1037
- Нет в наличии
- Код: 2ШТ. A-LS-1037
170,70 ₴/упаковка
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)

Світлодіодні лампи класичної грушеподібної форми в алюмопластиковому корпусі з опаловим розсіювачем. Володіють світловіддачею більше 90 лм/Вт. Оснащені вбудованим джерелом живлення. В електромережу напругою 220 В підключаються без додаткових пристроїв. Призначені для використання в в світильниках загального освітлення.
Переваги:
- володіє збільшеним терміном служби, який в 30 раз більше, ніж у ламп розжарювання;
- в 8 раз экономічніше ламп розжарювання та 2 рази – люмінесцентних ламп;
- випромінює біле світло з доброю кольоропередачею (Ra>80);
- світловий потік залишається незмінним в широкому діапазоні напруги живлення.
Примітка: лампа не призначена для роботы з електронним диммером;
Характеристики
|
Артикул:A-LS-1039 Група:Лампи Підгрупа:Лампи світлодіодні (LED) Ознака:Стандартні Модель:LS-9 Потужність Вт:9 Колірна температура:4000 Тип цоколя:E27 Світловий потік lm:850 Напруга В:175-250 Тип колби:Стандартна Колір скла:Опаловий Тип світлодіодаSMD Кут розсіювання град:300 Термін служби ч:25000 Виробник:ELECTRUM EAN:4895127208356 Кількість в коробі шт:50/25 A mm:104 B mm:55 |
Цветовая температура (К) в сравнении с некоторыми источниками света:

| Основные | |
|---|---|
| Напряжение | 220 В |
| Срок службы ламп | 25000 час |
| Минимальная цветовая температура | 4000 К |
| Минимальное рабочее напряжение | 175 В |
| Максимальное рабочее напряжение | 250 В |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Рефлектор | Нет |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Мощность | 9 Вт |
| Форма лампочки | Груша |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 75 Вт |
| Тип цоколя | Резьба |
| Угол свечения | 300 град. |
| Максимальная цветовая температура | 4100 К |
| Производитель | ELM |
| Цвет светодиода | Белый |
| Цоколь | E27 |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет колбы лампочки | Матовый |
| Рабочее положение | Универсальное |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 850 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Энергоэф-ть, Lm/W: | 95 |
| Световой поток, Lm | 950 |
| Тип лампы | Светодиодная лампа |
- Цена: 170,70 ₴/упаковка




