
ЛАМПА СВІТЛОДІОДНА СВІЧКА PA10L 5W E14 3000K АЛЮМОПЛАСТИКОВИЙ КОРП. 18-0068
- В наличии
- Код: 18-0068
77,60 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
ЛАМПА СВІТЛОДІОДНА СВІЧКА PA10L 5W E14 3000K АЛЮМОПЛАСТИКОВИЙ КОРП. 18-0068

Світлодіодна лампа з матовою колбою у формі свічки, володіє світловіддачею більше 80 лм/Вт. Оснащена вбудованим стабілізованим джерелом живлення. В електромережу напругою 220 В підключаються без додаткових пристроїв. призначена для використання в світильниках загального призначення, в люстрах та для декоративної підсвітки.
Переваги:
- володіє збільшеним терміном служби, який в 30 раз більше, ніж у ламп розжарювання;
- в 8 раз экономічніше ламп розжарювання та 2 рази – люмінесцентних ламп;
- випромінює біле світло з доброю кольоропередачею (Ra>80);
- світловий потік залишається незмінним в широкому діапазоні напруги живлення.
Примітка: лампа не призначена для роботы з електронним диммером;
Артикул:18-0068
Група:Лампи
Підгрупа:Лампи світлодіодні (LED)
Ознака:Свічка
Модель:PA10L
Потужність Вт:5
Колірна температура:3000
Тип цоколя:E14
Світловий потік lm:370
Напруга В:175-250
Тип світлодіодаSMD
Кут розсіювання град:220
Тип колби:Свічкоподібна
Колір скла:Опаловий
Термін служби ч:20000
Виробник:ELM
EAN:4895127203436
Кількість в коробі шт:50
A mm:98
B mm:37
| Основные | |
|---|---|
| Напряжение | 220 В |
| Цоколь | E14 |
| Форма лампочки | Свеча |
| Минимальное рабочее напряжение | 175 В |
| Максимальное рабочее напряжение | 250 В |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Мощность | 5 Вт |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 50 Вт |
| Минимальная цветовая температура | 3000 К |
| Тип цоколя | Резьба |
| Угол свечения | 220 град. |
| Максимальная цветовая температура | 3100 К |
| Производитель | ELM |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 370 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цоколь лампи | E14 |
- Цена: 77,60 ₴
- Способ упаковки: ящик 30шт





