
ЛАМПА СВІТЛОДІОДНА СВІЧКА PA10 5W E14 4000K АЛЮМОПЛАСТИКОВИЙ КОРП. 18-0021
- В наличии
- Код: 18-0021
77,60 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
ЛАМПА СВІТЛОДІОДНА СВІЧКА PA10 5W E14 4000K АЛЮМОПЛАСТИКОВИЙ КОРП. 18-0021

Світлодіодна лампа з матовою колбою у формі свічки, володіє світловіддачею більше 80 лм/Вт. Оснащена вбудованим стабілізованим джерелом живлення. В електромережу напругою 220 В підключаються без додаткових пристроїв. призначена для використання в світильниках загального призначення, в люстрах та для декоративної підсвітки.
Переваги:
- володіє збільшеним терміном служби, який в 30 раз більше, ніж у ламп розжарювання;
- в 8 раз экономічніше ламп розжарювання та 2 рази – люмінесцентних ламп;
- випромінює біле світло з доброю кольоропередачею (Ra>80);
- світловий потік залишається незмінним в широкому діапазоні напруги живлення.
Примітка: лампа не призначена для роботы з електронним диммером;
|
Артикул:18-0021 Група:Лампи Підгрупа:Лампи світлодіодні (LED) Ознака:Свічка Модель:PA11 Потужність Вт:5 Колірна температура:4000 Тип цоколя:E14 Світловий потік lm:400 Напруга В:175-250 Тип світлодіодаSMD Кут розсіювання град:240 Тип колби:Свічкоподібна Колір скла:Опаловий Термін служби ч:20000 Виробник:ELM EAN:4895127200770 Кількість в коробі шт:100 A mm:100 B mm:37 |
| Основные | |
|---|---|
| Напряжение | 220 В |
| Цоколь | E14 |
| Форма лампочки | Свеча |
| Срок службы ламп | 20000 час |
| Тип лампы | Светодиодная лента |
| Максимальное рабочее напряжение | 250 В |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Мощность | 5 Вт |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 40 Вт |
| Минимальная цветовая температура | 4000 К |
| Тип цоколя | Резьба |
| Угол свечения | 240 град. |
| Максимальная цветовая температура | 4100 К |
| Производитель | ELM |
| Минимальное рабочее напряжение | 175 В |
| Цвет светодиода | Белый |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 400 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Operating Temperature | -20 to 45°c |
| A-LC-0106 | 4000K нейтральный |
| A-LC-0085 | 2700K теплый |
| Срок службы: | 30000 ч. |
| Цоколь лампи | E14 |
- Цена: 77,60 ₴
- Способ упаковки: ящик 50шт




