
ЛАМПА ЛЮМІНЕСЦЕНТНА КОМПАКТНА PL-S12 9W 4000K G23 17-0098
- В наличии
- Код: G23 17-0098
91,10 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
ЛАМПА ЛЮМІНЕСЦЕНТНА КОМПАКТНА PL-S12 9W 4000K G23 17-0098

Компактні люмінесцентні лампи служать в 7-10раз довше ламп розжарювання та використовують в п'ять разів менше електроенергії. Використовуються з пускорегулюючими пристроями та встановлюються в світильниках типу "даунлайт", бра, плафоньєрах. К.Л. оснащені цоколями з штировими контактами. Для запобігання помилок при монтажі цоколь оснащений ключем-фіксатором.
Артикул:17-0098
Група:Лампи
Підгрупа:Люмінесцентні компактні
Ознака:Штирові
Модель:Компактна PL-S12
Потужність Вт:9
Колірна температура:4000
Тип цоколя:G23
Світловий потік lm:550
Напруга В:220-240
Термін служби ч:10000
Тип колби:1U
Виробник:ELM
EAN:4895127203733
Кількість в коробі шт:200
A mm:165
B mm:32
C mm:21
D mm:125
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ELM |
| Страна производитель | Китай |
| Тип лампы | Электролюминесцентная |
| Форма лампочки | Линейная |
| Цвет светодиода | Белый |
| Тип цоколя | Штырь |
| Цоколь | G23 |
| Мощность | 9 Вт |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 40 Вт |
| Минимальное рабочее напряжение | 200 В |
| Максимальное рабочее напряжение | 240 В |
| Напряжение | 220 В |
| Угол свечения | 360 град. |
| Срок службы ламп | 10000 час |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 550 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет свечения | Нейтральній |
| Естественное отображение цветов | (CRI>80) |
| Светодиоды | LED Modules: Epistar/Chimei |
| Угол светового потока | 90 градусов |
| Warm Up Time | Instant Full Light |
- Цена: 91,10 ₴



