
Лампа світлодіодна стандартна з датчиком руху A60 LS-33MS Elegant 10W E27 4000K алюмопл. корп. A-LS-1970
- Нет в наличии
- Код: A-LS-1970
243,90 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)

Серія ELEGANT - це лампи з високими світловими характеристиками та ексклюзивним дизайном корпусу. Всі лампи оснащені LED-чіпами SAMSUNG, що підвищує їх надійність. Лампи випромінюють комфортне світло без пульсації з якісною передачею кольору (RA>80). Вони витримують перепади напруги в межах 175–250В.
Світлодіодна лампа класичної грушоподібної форми в алюмопластиковому корпусі з опаловим розсіювачем оснащена вбудованим мікрохвильовим датчиком руху. Мікрохвильовий датчик руху використовує електромагнітне випромінювання. Він випромінює хвилі, які потім відбиваються назад у приймачі. Приймач аналізує хвилі, які відбиваються. Якщо в приміщені рухається будь-який, живий або неживий об'єкт, ці хвилі зміняться. При спрацюванні датчика забезпечується миттєве вмикання лампи. Лампа вимикається за 40 секунд після крайнього руху об'єкта, який вловив датчик. Інтегрований датчик освітленості активує лампу в темний період доби (≤20 лк). Використовується в будь-яких світильниках з патроном Е27. До електромережі напругою 220В підключається без додаткових пристроїв. Лампа має світлову віддачу понад 83 лм/Вт.
Переваги:
- тривалий термін служби, що у 30 разів більше, ніж у ламп розжарення;
- низьке енергоспоживання - у 8 разів економніша за лампу розжарення та у 2 рази – за люмінесцентну;
- випромінює комфортне світло з якісною передачею кольору (Ra>80);
- світловий потік залишається незмінним в широкому діапазоні напруги живлення (175-250В);
- лампа з вбудованим датчиком руху працює в автоматичному режимі, зручна, значно заощаджує електроенергію.
Примітка:
- лампа не призначена для роботи з електронним димером.
Артикул:A-LS-1970
Група: Лампи
Підгрупа: Лампи світлодіодні (LED)
Ознака: Стандартні
Модель: LS-33MS Elegant
Потужність Вт: 10
Колірна температура: 4000
Тип цоколя: E27
Світловий потік lm: 830
Напруга В: 175-250
Тип колби: Стандартна
Колір скла:Опаловий
Довжина зони дії м:5
Інтервал часу(активної роботи):40 сек
Чутливість до навколишньої освітленності лк:≤20
Тип світлодіодаSMD Samsung
Кут розсіювання град:270
Термін служби ч:25000
Виробник:ELECTRUM
EAN:4895127223458
Кількість в коробі шт:50
A mm:111
B mm:60
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrum |
| Страна производитель | Китай |
| Рефлектор | Нет |
| Форма лампочки | Сферическая |
| Тип цоколя | Резьба |
| Мощность | 10 Вт |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 75 Вт |
| Цоколь | E27 |
| Минимальное рабочее напряжение | 175 В |
| Максимальное рабочее напряжение | 250 В |
| Напряжение | 220 В |
| Угол свечения | 270 град. |
| Максимальная цветовая температура | 4100 К |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Цвет светодиода | Белый |
| Срок службы ламп | 30000 час |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Минимальная цветовая температура | 4000 К |
| Источник света | Светодиодная матрица SMD |
| Материал рассеивателя | Поликарбонат |
| Рабочее напряжение (В) | 170-260 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 111 мм |
| Диаметр | 60 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет колбы лампочки | Молочный |
| Рабочее положение | Универсальное |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | electrum |
| Тип лампы | Светодиодная лампа |
| Operating Temperature | -20 to 45°c |
| ON/OFF times | >20,000 |
| A-LS-0202 | 4000K нейтральный |
| Цоколь лампи | E 27 |
- Цена: 243,90 ₴
- Способ упаковки: ящик 30шт





