
ЛАМПА СВІТЛОДІОДНА КУЛЯ PA10 6W E27 3000K АЛЮМОПЛАСТ. КОРП. 18-0093
- Под заказ
- Оптом и в розницу
- Код: 18-0093
Отправка с 30 апреля 202684 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
ЛАМПА СВІТЛОДІОДНА КУЛЯ PA10 6W E27 3000K АЛЮМОПЛАСТ. КОРП. 18-0093

Світлодіодна лампа з опаловим розсіювачем сферичної форми, володіє світловіддачею більше 80 лм/Вт. Оснащена вбудованим джерелом живлення. В електромережу напругою 220 В підключаються без додаткових пристроїв. Призначена для використання в в світильниках загального освітлення, в люстрах та для декоративної підсвітки.
Переваги:
- володіє збільшеним терміном служби, який в 30 раз більше, ніж у ламп розжарювання;
- в 8 раз экономічніше ламп розжарювання та 2 рази – люмінесцентних ламп;
- випромінює біле світло з доброю кольоропередачею (Ra>80);
- світловий потік залишається незмінним в широкому діапазоні напруги живлення.
Примітка: лампа не призначена для роботы з електронним диммером;
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ELM |
| Страна производитель | Китай |
| Рефлектор | Нет |
| Форма лампочки | Сферическая |
| Цвет светодиода | Белый |
| Тип цоколя | Резьба |
| Цоколь | E27 |
| Мощность | 6 Вт |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 55 Вт |
| Минимальное рабочее напряжение | 175 В |
| Максимальное рабочее напряжение | 240 В |
| Напряжение | 220 В |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Минимальная цветовая температура | 3000 К |
| Максимальная цветовая температура | 3100 К |
| Угол свечения | 230 град. |
| Срок службы ламп | 20000 час |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 470 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип лампы | Светодиодная лампа |
| A-LB-0750 | 2700K (теплый) |
| Operating Temperature | -20 to 45°c |
| A-LB-0751 | 4100K (нейтральный) |
| ON/OFF times | >20,000 |
| Цоколь лампи | E 27 |
- Цена: 84 ₴
- Способ упаковки: ящик 50шт



