влевовправо

ВИМИКАЧ 1КЛ. SIMPLY НАКЛАДНИЙ SD-10 БІЛИЙ 41-0001
- В наличии
- Код: 41-0001
53,90 ₴
+380 (67) 979-41-03
Kyivstar Viber WhatsApp Telegram
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
ВИМИКАЧ 1КЛ. SIMPLY НАКЛАДНИЙ SD-10 БІЛИЙ 41-0001
Електроустоновлююча продукція ELM приназначена для внутрішніх мереж змінного струму, напругою до 250В. Основні деталі виробів виготовленні з матеріалів, що не підтримують горіння(вогнестійкі). Контактна група - латунь, штирі вилок суцільні.

Довжина
68 мм
Ширина
68 мм
Артикул:41-0001
Модель:Вимикач накладний
Тип:SD-10
Струм макс. А:10
Напруга В:250
Колір:Білий
Виробник:ELM
EAN:4895127203856
Кількість в коробі шт:10
Матеріал корпуса/шассі:вогнестійкий пластик
Механізм/ вставкаОС пластик
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ELM |
| Страна производитель | Китай |
| Тип выключателя | Клавишный |
| Способ установки | Наружный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Белый |
| Цвет кнопки | Белый |
| Материал контакта | Латунь |
| Подсветка | Нет |
| Напряжение | 250 В |
| Номинальный ток | 10 А |
| Мощность | 2500 Вт |
| Максимальная нагрузка на линию | 2500 Вт |
| Количество каналов | 1 |
| Степень защиты IP | 20 |
| Голосовое управление | Нет |
| Дистанционное управление | Нет |
| Защита от короткого замыкания | Нет |
| Защита от перегрузки | Нет |
| Срок службы | 5 лет |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 68 мм |
| Высота | 30 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Основные атрибуты | |
| Выключатель | Да |
| Форма контактов | Круглые |
| Ввод провода | Прямой |
| Конструкция | Сборно-разборная |
| Частота тока | 50 Гц |
- Цена: 53,90 ₴


