влевовправо

СВІТИЛЬНИК ВБУДОВАНИЙ СВІТЛОДІОДНИЙ QUADRO-4 4W 2700К КВАДР. B-LD-0447
- Под заказ
- Код: B-LD-0447
Отправка с 12 мая 2026149,60 ₴
+380 (67) 979-41-03
Kyivstar Viber WhatsApp Telegram
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
СВІТИЛЬНИК ВБУДОВАНИЙ СВІТЛОДІОДНИЙ QUADRO-4 4W 2700К КВАДР. B-LD-0447

Світлодіодні світильники направленого світла застосовуються для освітлення офісних, побутових та торгівельних приміщень. Спеціальний опаловий розсіювач дозволяє рівномірно розподіляти світловий потік та виключає ефект осліплення.
Переваги:
■ низький рівень енергоспоживання
■ рівномірне світло без ефекту осліплення
■ широка область застосування
■ стійкі до частих вмикань/вимикань
■ не потребують спеціального обслуговування
■ не потребують спеціальної утилізації
Артикул:B-LD-0447
Сфера використання:Адміністративно-громадські приміщення
Модель:Світлодіодні панелі
Тип:Quadro-4
Потужність Вт:4
Колірна температура:2700
Світловий потік lm:300
Напруга В:165-265
Тип світлодіодаSMD
Кут розсіювання град:180
IP:23
Корпус:Алюм.
Колір:Білий
Монтаж:Вбудований
Розсіювач:Опаловий пластик
Виробник:ELECTRUM
EAN:4895127206086
Кількість в коробі шт:40
A mm:85
B mm:18
| Основные | |
|---|---|
| Напряжение | 220 В |
| Мощность | 4 Вт |
| Производитель | Electrum |
| Максимальная цветовая температура | 2700 К |
| Угол свечения | 120 град. |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 40 Вт |
| Срок службы ламп | 20000 час |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Минимальное рабочее напряжение | 170 В |
| Максимальное рабочее напряжение | 240 В |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Рефлектор | Да |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 300 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Регулировка яркости | нет |
| Одобрены международными сертификатами качества | CE, ROHS |
| Тип лампы | Светодиодная лампа |
| Color Rendering Index | > 80 |
| B-LD-0738 | Белый нейтральный |
| ON/OFF times | >20,000 |
| Warm Up Time | Instant Full Light |
- Цена: 149,60 ₴
- Способ упаковки: В коробке 50шт.



