влевовправо

СВІТИЛЬНИК СВІТЛОДІОДНИЙ ВУЛИЧНИЙ OXYGEN-100-89 100W 4000К IP65 B-LS-0905
- Под заказ
- Код: B-LS-0905
Отправка с 12 мая 20265 047,40 ₴
+380 (67) 979-41-03
Kyivstar Viber WhatsApp Telegram
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
СВІТИЛЬНИК СВІТЛОДІОДНИЙ ВУЛИЧНИЙ OXYGEN-100-89 100W 4000К IP65 B-LS-0905

Вуличний світлодіодний світильник призначений для освітлення доріг та транспортних магістралів, паркових аллей і внутріквартальних территорій населенних пунктів. В якості джерела світла в ньому використовується світлодіодний модуль, оснащений матричною лінзою з оптичного поліметилметакрилата.
Алюмінієвий корпус має достатньо розвинену поверхню і служить одночасно і несучою конструкцією виробу і радіатором. В полості корпусу під з'ємною кришкою розміщений електронний драйвер.
Вузол кріплення світильника оснащено механізмом зміни кута нахилу корпусу відносно опори, що дозволяє використовувати його, як з консолі так і безпосередньо з опори.
Завдяки високій економічності світлодіодів та еффективній оптиці світильники Oxygen-100 можуть успішно використовуватись для освітлення замість вуличних світильників, оснащених натрієвими ЛВД потужністю 150Вт.
Артикул:B-LS-0905
Сфера використання:Зовнішнє освітлення
Модель:Вуличні світлодіодні
Тип:Oxygen-100-89
Ламп x Потужність Вт:100W
Колірна температура:4000
Світловий потік lm:10000
Напруга В:175-250
Тип світлодіодаSMD
Кут розсіювання град:120/60
Термін служби ч:25000
Монтаж:Консольний, вінцевий
Корпус:Алюмінієвий
Колір:Сірий
Розсіювач:PC
Клас:1
Виробник:ELECTRUM
EAN:4895127216771
A mm:625
B mm:205
C mm:110
IP:65IP
Кількість в коробі шт:1
| Основные | |
|---|---|
| Напряжение | 220 В |
| Форма лампочки | Линейная |
| Срок службы ламп | 25000 час |
| Минимальное рабочее напряжение | 175 В |
| Максимальное рабочее напряжение | 250 В |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Рефлектор | Да |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Мощность | 100 Вт |
| Производитель | Electrum |
| Угол свечения | 120 град. |
| Максимальная цветовая температура | 4100 К |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 150 Вт |
| Цвет светодиода | Белый |
| Минимальная цветовая температура | 4000 К |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 10000 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Угол светового потока | 120 градусов |
| Тип лампы | Светодиодная лампа |
| Color Rendering Index | > 80 |
- Цена: 5 047,40 ₴




