
СВІТИЛЬНИК СВІТЛОДІОДНИЙ ПИЛОВОЛОГОЗАХИЩЕНИЙ LED PRIZMA-20 20W 6500К PC/PC IP65 B-LW-1391
- Под заказ
- Код: B-LW-1391
Отправка с 12 мая 2026841,20 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
СВІТИЛЬНИК СВІТЛОДІОДНИЙ ПИЛОВОЛОГОЗАХИЩЕНИЙ LED PRIZMA-20 20W 6500К PC/PC IP65 B-LW-1391

Пиловологозахищені світильники LED Prizma випромінюють рівне(непульсуюче) світло, володіють гарною кольоропередачею(Ra>80), з еффективністтю близько 90лм/Вт. Величина світлового потоку та яскравість всіх світловипромінюючих поверхней світильника залишаються незмінними в широкому діапазоні напруги 180-265В.
Світильники LED Prizma в 2 рази економічніші аналогічних люмінесцентних світильників та, практично, не потребують тех.обслуговування. Завдяки своїй мініатюрності та міцності корпусу, високій надійності та функціональності, а також невибагливі до умов експлуатації ці світильники можливо кваліфікувати як, дійсно, універсальні, придатні для використання в промислових та складських приміщеннях.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrum |
| Страна производитель | Китай |
| Форма лампочки | Линейная |
| Мощность | 20 Вт |
| Минимальное рабочее напряжение | 170 В |
| Максимальное рабочее напряжение | 240 В |
| Напряжение | 220 В |
| Угол свечения | 120 град. |
| Максимальная цветовая температура | 6500 К |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Цвет светодиода | Белый |
| Срок службы ламп | 20000 час |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Минимальная цветовая температура | 6000 К |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 1850 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип лампы | Светодиодная лампа |
| Color Rendering Index | > 80 |
| Угол светового потока | 120 градусов |
- Цена: 841,20 ₴





