ЛАМПА СВІТЛОДІОДНА КУЛЯ-РЕТРО LB-4F 4W E27 2900K A-LB-0412
Світлодіодна лампа зі скляною колбою свічкоподібної форми, володіє світловіддачею більше 110 лм/Вт. Оснащена вбудованим джерелом живлення. В електромережу напругою 220В підключається без додаткових пристроїв. призначена для використання в світильниках загального освітлення, в люстрах та для декоративної підсвітки.
Переваги:
- володіє збільшеним терміном служби, який в 30 раз більше, ніж у ламп розжарювання;
- в 8 раз экономічніше ламп розжарювання та 2 рази – люмінесцентних ламп;
- випромінює біле світло з доброю кольоропередачею (Ra>80);
- світловий потік залишається незмінним в широкому діапазоні напруги живлення.
Примітка: лампа не призначена для роботы з електронним диммером;
В данній лампі використовується лінійний IC драйвер(L-IC), який забезпечує високоточну стабілізацію струму живленняLED в діапазоні напруги мережі 220-240В та усуває пульсацію лампи.
| Основные | |
|---|---|
| Напряжение | 220 В |
| Страна производитель | Китай |
| Срок службы ламп | 30000 час |
| Минимальное рабочее напряжение | 198 В |
| Максимальное рабочее напряжение | 240 В |
| Ток потребления | 34 мА |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Рефлектор | Нет |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Мощность | 4 Вт |
| Форма лампочки | Груша |
| Цоколь | E27 |
| Тип цоколя | Резьба |
| Угол свечения | 320 град. |
| Производитель | Electrum |
| Максимальная цветовая температура | 3000 К |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 40 Вт |
| Цвет светодиода | Белый |
| Минимальная цветовая температура | 2900 К |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет колбы лампочки | Матовый |
| Рабочее положение | Универсальное |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 440 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Энергоэф-ть, Lm/W: | 115 |
| Световой поток, Lm | 420 |
| Тип лампы | Светодиодная лампа |
- Цена: 121,30 ₴




Отправка с 11 мая 2026
