
ЛАМПА СВІТЛОДІОДНА КУЛЯ LB-12 6W E27 3000K АЛЮМОПЛАСТ. КОРП. A-LB-1010
- В наличии
- Код: A-LB-1010
84,90 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
ЛАМПА СВІТЛОДІОДНА КУЛЯ LB-12 6W E27 3000K АЛЮМОПЛАСТ. КОРП. A-LB-1010

Світлодіодна лампа з опаловим розсіювачем сферичної форми, володіє світловіддачею більше 85 лм/Вт. Оснащена вбудованим джерелом живлення. В електромережу напругою 220 В підключаються без додаткових пристроїв. Призначена для використання в в світильниках загального освітлення, в люстрах та для декоративної підсвітки.
Переваги:
- володіє збільшеним терміном служби, який в 30 раз більше, ніж у ламп розжарювання;
- в 8 раз экономічніше ламп розжарювання та 2 рази – люмінесцентних ламп;
- випромінює біле світло з доброю кольоропередачею (Ra>80);
- світловий потік залишається незмінним в широкому діапазоні напруги живлення.
Примітка: лампа не призначена для роботы з електронним диммером;
|
Артикул:A-LB-1010
Група:Лампи
Підгрупа:Лампи світлодіодні (LED)
Ознака:Сферичні
Модель:LB-12
Потужність Вт:6
Колірна температура:3000
Тип цоколя:E27
Світловий потік lm:500
Напруга В:175-250
Тип світлодіодаSMD
Кут розсіювання град:220
Тип колби:Кулеподібна
Колір скла:Опаловий
Термін служби ч:25000
Виробник:ELECTRUM
EAN:4895127208608
Кількість в коробі шт:100
A mm:82
B mm:45
|
| Основные | |
|---|---|
| Напряжение | 220 В |
| Цоколь | E27 |
| Форма лампочки | Сферическая |
| Срок службы ламп | 20000 час |
| Минимальное рабочее напряжение | 175 В |
| Максимальное рабочее напряжение | 250 В |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Рефлектор | Нет |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Мощность | 6 Вт |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 50 Вт |
| Минимальная цветовая температура | 3000 К |
| Тип цоколя | Резьба |
| Угол свечения | 220 град. |
| Максимальная цветовая температура | 3100 К |
| Производитель | Electrum |
| Цвет светодиода | Белый |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 500 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| A-LB-0751 | 4100K (нейтральный) |
| Operating Temperature | -20 to 45°c |
| Тип лампы | Светодиодная лампа |
| A-LB-0750 | 2700K (теплый) |
| ON/OFF times | >20,000 |
| Цоколь лампи | E 27 |
- Цена: 84,90 ₴
- Способ упаковки: ящик 100шт




