влевовправо

СВІТИЛЬНИК ЛІНІЙНИЙ СВІТЛОДІОДНИЙ LED 2001-10 10W 4000К B-LH-1769
- Под заказ
- Код: B-LH-1769
Отправка с 12 мая 2026283,70 ₴
+380 (67) 979-41-03
Kyivstar Viber WhatsApp Telegram
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
СВІТИЛЬНИК ЛІНІЙНИЙ СВІТЛОДІОДНИЙ LED 2001-10 10W 4000К B-LH-1769

Лінійні світильники оснащені власним клавішним вимикачем та можуть використовуватись для організації закарнизної підсвітки та місцевого освітлення робочих поверхней, в тому числі, замість люмінесцентних світильників з лампами Т8 та Т5.
Артикул:B-LD-1769
Сфера використання:Побутові приміщення
Модель:Світлодіодні побутові
Тип:Led 2001-10
Потужність Вт:10
Колірна температура:4000
Напруга В:170-240
Світловий потік lm:800
Тип світлодіодаSMD
Кут розсіювання град:120
IP:20IP
Монтаж:Накладний
Корпус:Полікарбонат
Розсіювач:Опаловий пластик
Колір:Білий
Виробник:ELECTRUM
EAN:4895127220129
Кількість в коробі шт:20
A mm:590
B mm:35
| Основные | |
|---|---|
| Напряжение | 170 В |
| Мощность | 10 Вт |
| Производитель | Electrum |
| Максимальная цветовая температура | 4100 К |
| Угол свечения | 120 град. |
| Форма лампочки | Линейная |
| Срок службы ламп | 30000 час |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Максимальное рабочее напряжение | 240 В |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет светодиода | Белый |
| Минимальная цветовая температура | 4000 К |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 800 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Угол светового потока | 120 градусов |
| Тип лампы | Светодиодная лампа |
| Color Rendering Index | > 80 |
- Цена: 283,70 ₴




