
СП4-2Ма 1Вт 2,2 ком±20%. (ВС 3-20) Резистор змінний циліндричний регулювальний без стопоріння валу,
- Готово к отправке
- Код: СП4-2Ма 1Вт 2,2кОм
93,30 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
СП4-2Ма 1Вт 2,2 ком±20%. (ВС 3-20) Резистор змінний циліндричний регулювальний без стопоріння валу, для навісного монтажу.
СП4-2МА 1Вт 4.7К
Резистори змінні СП4-2МА циліндричні регулювальні без стопоріння валу, для навісного монтажу. Одноелементні однооборотні з круговим переміщенням рухомої системи та кінцем валу ВС-2 або ВС-3. Призначені для роботи в ланцюгах постійного, змінного та імпульсного струмів.
Проміжні значення номінальних опорів відповідають ряду Е6 з ±20 допусками; ±30%.
Виготовляються у всекліматичному виконанні [В] та виконанні для помірного та холодного клімату [УХЛ]. Функціональна характеристика – А, Б, В.
Категорія якості: ВТК, ВП.
Технічні умови:
- приймання «1» ОЖ0.468.365ТУ;
- Прийомка «5» ОЖ0.468.045ТУ.
Основні технічні параметри резисторів СП4-2МА:
- Діапазон номінальних опорів........ 47 Ом... 4,7 МОм;
- номінальна потужність........0,5; 1,0 Вт;
- гранична робоча напруга ........ 300; 350;
- Кут повороту рухомої системи ........ 300°
- рівень власних шумів, не більше ........ 5,0 мкВ/В; - зносостійкість, не менше ........ 25000 циклів;
- відносна вологість повітря при температурі +35 °C ........ 98 %;
- Температура навколишнього середовища........ -60...+125 °С; - Мінімальне напрацювання, не менше ........ 5000 годин;
- термін зберігання, не менше ........ 15 років;
- маса резистора, не більше ...... 26,0 г.

Общая информация
| Наименование | СП4-2Ма 1Вт 2,2кОм±20% Резистор |
| Торговая марка | ПО Омега, Унеча, Брянская обл. |
| Страна происхождения | СССР |
| ТУ | ОЖО 468.047 ТУ |
| Вид приемки | "5" |
| Масса изделия, гр. | 12 |
| Дата выпуска | 1992 |
| Транслитерация | SP4-2Ma 1W 2,2 kΩ±20% |
| Вид упаковки | полиэт.пакет |
| Доупаковка | картонная пластина |
| Состояние упаковки | самоупаковка |
Основные параметры
| Функциональная группа | переменный непроволочный |
| Функциональный тип | регулировочный |
| Функциональная характеристика | А |
| Конструктивные особенности | одинарный |
| Фактическая маркировка | СП4-2Ма 2К2 |
| Метод монтажа | навесной |
| Габаритные размеры L*W*H | 38х22х22 |
Технические характеристики
| Номинальное сопротивление | 2,2 kΩ |
| Номинальная мощность | 1 W |
| Допустимое отклонение | ±20% |
| Сопротивление изоляции не менее | 5000 MΩ |
Условия эксплуатации
| Минимальная наработка | 10 000 час. |
| Интервал рабочих температур | от -60 до +125°C |
| Относительная влажность | 98% при температуре +35°С |
| Атмосферное давление | до 0,00013 Pa |
| Ресурс | 25000 циклов |
| Основные | |
|---|---|
| Тип резистора | Резистор постоянный |
| Тип корпуса | Проволочный |
| Форма корпуса | Цилиндрическая |
| Цвет корпуса | Серый |
| Тип токовывода | Радиальный |
| Тип монтажа | Под пайку |
| Термостойкость | Нет |
| Огнестойкость | Нет |
| Состояние | Б/У |
- Цена: 93,30 ₴






