
Лампа світлодіодна капсула LC-15 5W G9 4000K керам. корп. A-LC-1898
- Под заказ
- Код: A-LC-1898
Отправка с 10 мая 2026149,30 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
Світлодіодна лампа з прозорою колбою у формі капсули, володіє світловіддачею більше 88 лм/Вт. Оснащена вбудованим джерелом живлення.Призначена для використання в світильниках зцоколем G9.
Переваги:
- володіє збільшеним терміном служби, який в 30 раз більше, ніж у ламп розжарювання;
- в 8 раз экономічніше ламп розжарювання та 2 рази – люмінесцентних ламп;
- випромінює біле світло з доброю кольоропередачею (Ra>80);
- світловий потік залишається незмінним в широкому діапазоні напруги живлення.
Примітка: лампа не призначена для роботы з електронним диммером.
|
Артикул: A-LC-1898 Група: Лампи Підгрупа: Лампи світлодіодні (LED) Ознака: Капсула Модель: LC-15 Потужність Вт: 5 Колірна температура: 4000 Тип цоколя: G9 Світловий потік lm:440 Напруга В: 220-240 Тип колби: Капсула Колір скла: Прозоре Тип світлодіода SMD Кут розсіювання град: 300 Виробник: ELECTRUM EAN:4895127222819 A mm:54 B mm:20 Термін служби ч:25000 Кількість в коробі шт:500 |

| Основные | |
|---|---|
| Напряжение | 220 В |
| Срок службы ламп | 25000 час |
| Минимальное рабочее напряжение | 200 В |
| Максимальное рабочее напряжение | 240 В |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Рефлектор | Нет |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Мощность | 5 Вт |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 40 Вт |
| Тип цоколя | Штырь |
| Количество контактных штырей цоколя | 2 шт |
| Максимальная цветовая температура | 4000 К |
| Цоколь | G9 |
| Цвет светодиода | Белый |
| Производитель | Electrum |
| Угол свечения | 300 град. |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 54 мм |
| Диаметр | 20 мм |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 440 лм |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет колбы лампочки | Прозрачный |
| Рабочее положение | Универсальное |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип лампы | Светодиодная лампа |
| A-LC-1693 | 2700K нейтральный |
| Operating Temperature | -20 to 45°c |
| Цоколь лампи | G9 |
- Цена: 149,30 ₴
- Способ упаковки: ящик 30шт





