
150mkf - 200v MJ (M) 18*25 Elite105°C конденсатор електролітичний
- В наличии
- Код: 150mkf - 200v Elite
46,80 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 50 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
Конденсатор електролітичний 150мкФ 200В 105°C Elite

Високоякісний алюмінієвий електролітичний конденсатор від відомого виробника Elite. Завдяки розширеному температурному діапазону до 105°C, він ідеально підходить для роботи в ланцюгах фільтрації імпульсних джерел живлення, де спостерігається підвищений нагрів.
Ємність: 150 uF
Напруга: 200 V
Робоча температура: -40...+105 °C
Тип корпусу: Радіальний
Температурний режим: до 105°C (високотемпературна серія, що свідчить про довший термін служби).
Виробник: Elite (серія MJ (M) .
Тип виводів: Радіальні (Radial leads).
Полярність: Полярний (негативний вивід позначений світлою смугою з символом "–").
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elite |
| Страна производитель | Тайвань |
| Тип конденсатора | Высоковольтный |
| Тип диэлектрика | Электролит |
| Тип корпуса | Металофольгированый |
| Тип емкости | Постоянная |
| Емкость конденсатора | 150 мкФ |
| Минимальный допуск ёмкости | 5 % |
| Максимальный допуск ёмкости | 10 % |
| Номинальное рабочее напряжение | 200 В |
| Тангенс угла диэлектрических потерь | 0.15 |
| Высота | 25 мм |
| Диаметр | 18 мм |
| Срок службы | 5000 час |
| Максимальная рабочая температура | 105 град. |
| Пользовательские характеристики | |
| Техническое описание: | скачать PDF в спецификации |
| Допустимое отклонение емкости: | ±20% при 120Hz, +20°C |
| Интервал рабочих температур: | -25°C ~+85°C |
| Тангенс угла потерь: | 0,15max. при 120Hz, +20°C |
- Цена: 46,80 ₴

