
LED світильник аварійний TITANUM 30 LED 6500K
- В наличии
- Код: TL-EM1106
396,50 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
Світлодіодний світильник аварійного освітлення TITANUM TL-EM1106 - призначений для освітлення аварійних та евакуаційних виходів. Широко застосовується у побуті для освітлення підсобних кімнат, нежитлових приміщень, на СТО, а також як переносний світильник використовується для освітлення під час відпочинку на природі та у подорожах. Світильник сконструйований для постійного застосування. Корпус світильника має висувні пази для монтажу/кріплення на плоску поверхню. Виступає резервним освітленням в разі відсутності напруги в мережі живлення. Особливістю цих світильників є вбудований акумулятор, що дозволить працювати автономно. Світильник має вбудований індикатор заряду акумуляторної батареї розташований поруч з перемикачем режимів освітлення. Має тривалий термін експлуатації. Не містить ртуті. Працює в двох режимах: аварійний яскраве світло та аварійний економний.
Під’єднайте кабель живлення, який знаходиться на зворотному боці світильника до мережі 220-240В. Після підключення до розетки і наявності живлення в мережі, на корпусі світильника спалахне червоний світлодіод, який буде свідчити про наявність електроенергії в мережі та про те що процес заряджання акумуляторної батареї здійснюється. Повне заряджання акумулятора відбувається приблизно 18 годин.
Для початку роботи зі світильником встановіть перемикач в положення одного з режимів освітлення: аварійний яскраве світло (HIGH), аварійний економний (LOW) або вимкнено (OFF). Світильник працює тільки за відсутності живлення в мережі або при його відключені від мережі для портативного використання. Для перевірки роботи світильника при наявній напрузі в мережі, встановіть перемикач режимів освітлення в один з режимів роботи (HIGH, LOW) і натисніть кнопку TEST, яка знаходиться праворуч від перемикача.
Якщо світильником довго не користуються необхідно періодично заряджати акумулятор не менше 10 годин кожні 3 місяці. Рекомендовано після кожного використання здійснювати заряджання акумулятора.
Характеристики товару
-
Потужність:2 W
-
Світловий потік:100 Lm - режим «HIGH», 50 Lm - режим «LOW»
-
Вхідна напруга:AC 220-240V, 50/60Hz
-
Колірна температура світла:6500K (денне світло)
-
Якість світла:Ra > 70
-
Кількість діодів (LED):30
-
Кут розсіювання:120°
-
Тип акумулятора:Li-ion 3.7V
-
Ємність акумулятора:1000mAh
-
Ресурс роботи (L70B50):30000г
-
Клас захисту, IP:20
-
Робоча температура:-20°C ~ + 40°С
-
Час роботи:3г - режим «HIGH», 5г - режим «LOW»
-
Тип монтажу:Накладний
-
Матеріали:ABS
-
Габаритні розміри:200mm х 55mm х 30mm
-
Вага:170г
-
Гарантійний термін:1 рік
-
Кількість у коробі:40шт
-
Штрих-код:4820246483612
-
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Titanum |
| Страна производитель | Китай |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Напряжение | 220 В |
| Мощность | 2 Вт |
| Степень защиты IP | 20 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет светодиода | Белый |
| Форма лампочки | Линейная |
| Угол свечения | 120 |
| Минимальная цветовая температура | 6500 |
| Срок службы ламп | 25000 |
| Максимальное рабочее напряжение | 240 |
| Минимальное рабочее напряжение | 170 |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 100 лм |
| Размеры | |
| Длина | 590 мм |
| Высота | 30 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Вес | 160 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Color Rendering Index | > 80 |
| Угол светового потока | 120 градусов |
| Дополнительные характеристики | |
| Рабочее положение | Универсальное |
| Основные атрибуты | |
| Состояние | Новое |
| Тип светильника | Подвесной |
| Датчик движения | Нет |
| Форма | Линейная |
| Цветовая температура | 6500K |
| Источник света | Светодиодный модуль SMD |
| Цвет плафона | Белый |
| Угол рассеивания | 120 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Стиль исполнения | Хай-тек |
| Способ монтажа | Универсальный |
| Тип | Светильник настенно-потолочный |
| Цвет свечения | Холодный белый |
- Цена: 396,50 ₴





