
LED лампа високоефективна VIDEX A60h 11.8W E27 4100K (2010 Lm)
- Готово к отправке
- Код: VL-A60h-11274
116,50 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
Характеристики товару
-
Категорія: Лампи
-
Колірна температура світла: 4100К (біле світло)
-
Якість світла: Ra > 80
-
Тип цоколя: Е 27
-
Особливості: Високоефективні
-
Формфактор: А60
-
Напруга: AC 175-265 V
-
Потужність: 11.8 W
-
Енергоефективність:170 Lm/W
-
Клас енергоспоживання: А++
-
Час запуску: Миттєвий старт (<1 сек)
-
Регулювання освітленості (димер): Не підтримує
-
Світловий потік: 2010 Lm
-
Максимальна сила струму: 85mA
-
Частота: 50/60 Hz
-
Кут розсіювання: 300°
-
Коефіцієнт потужності (cos φ1): 0.6
-
Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби: ≥94.8%
-
Кількість циклів Ввім/Вимк: 20000
-
Робоча температура: -20°C ~ + 40°С
-
Розміри: 60mm х 118mm
-
Кількість в упаковці: 1шт
-
Ресурс роботи (L70B50): 40000г
-
Матеріали: Алюміній-поліамід
-
Гарантійний термін: 2 роки
-
Кількість у коробі: 100шт
-
Штрих-код: 4820246487290
-
-
Опис
LED лампа VIDEX A60h 11.8W E27 4100K (VL-A60h-11274) забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Підходить для освітлення житлових і комерційних приміщень, офісів. Серія ламп VIDEX «H Series» – це в першу чергу про високоефективні лампи, які не тільки дозволять додатково заощаджувати на витратах електроенергії, але навіть у порівнянні зі звичайними світлодіодними лампами вони мають кращу світловіддачу і меншу потужність, тому будуть ефективнішими. Одна високоефективна LED лампа може замінити по яскравості освітлення декілька звичайних ламп!
Особливості:
- Потужність – 11.8Вт.
- Світловий потік – 2010Лм.
- Колірна температура світла – 4100К.
- Має високу світловіддачу – 170Лм/Вт.
- Енергоефективність освітлення – A++.
- Кут розсіювання – 300°.
- Робоча напруга в діапазоні від АС 175 до 265В.
- Рівномірне яскраве освітлення без мерехтінь, функція миттєвого включення і відсутність ультрафіолетового випромінювання.
- Величезний ресурс роботи – 40 000 годин (що дорівнює щоденній, 12-ти годинній роботі протягом дев'яти років).
- Сумісна з вимикачами з підсвічуванням.
Комфортне для очей світло, не призводить до втоми і не погіршує емоційний стан, має добру передачу кольорів (Ra>80). Світло білого кольору створює яскраве і комфортне освітлення, наближене до денного, світить м'яко, без різких тіней. Надійний драйвер, встановлений в лампі, значно збільшує термін служби, прибирає мерехтіння і захищає лампочку від стрибків в електромережі.
До складу цієї лампи не входить ртуть та інші шкідливі речовини. Термін придатності до використання необмежений. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів. Гарантійний термін – 2 роки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Китай |
| Рефлектор | Нет |
| Форма лампочки | Круговая |
| Цвет светодиода | Белый |
| Тип цоколя | Резьба |
| Цоколь | E27 |
| Мощность | 8.8 Вт |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 150 Вт |
| Минимальное рабочее напряжение | 175 В |
| Максимальное рабочее напряжение | 265 В |
| Напряжение | 220 В |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Минимальная цветовая температура | 3900 К |
| Максимальная цветовая температура | 4000 К |
| Угол свечения | 300 град. |
| Срок службы ламп | 40000 час |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Источник света | Светодиоды SMD |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 1520 лм |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет колбы лампочки | Матовый |
| Рабочее положение | Универсальное |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 112 мм |
| Диаметр | 60 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал корпуса | Aluplast |
| Марка | videx |
| Тип лампы | Светодиодная лампа |
| Энергоэф-ть, Lm/W: | 173 |
| Коэффициент мощности | 0.6 PF |
- Цена: 116,50 ₴





