
МБГЧ-1-2 0,5 мкф 500 в (±10%) металопаперові постійної ємності високовольтні самовідновлювані
- В наличии
- Код: МБГЧ-1-2 0,5 мкф 500 в
37,40 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 50 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
МБГЧ-1-2 0,5мкф 500 в (±5%) металопаперові постійної ємності високовольтні самовідновлювані
МБГЧ-1- 500 за 0,5 мкф
Конденсатори МБГЧ-1 металообладнання постійної ємності, що самовідновлюються.
Герметизовані у металевому корпусі прямокутної форми з пелюстковими висновками для навісного монтажу. Призначені для роботи як вбудовані елементи всередині комплектних виробів у ланцюгах змінного та пульсуючого струмів.
За способом кріплення конденсатори відрізняються наявністю або відсутністю на корпусі спеціальних пластин кріплення.
- МБГЧ-1-1 без кріпильних пластин;
- МБГЧ-1-2 із кріпильними пластинами.
Виготовляються у виконанні для помірного та холодного клімату [УХЛ5.1] та всекліматичному [В2.1] за ГОСТ 15150-69.
Можуть застосовуватися натомість:
К78-17, К78-22, К73-36, К78-25, К75-10.
Категорія якості: ВТК, ВП.
Технічні умови:
- Прийомка «1» ОЖ0.462.141 ТУ;
- Прийомка «5» ОЖ0.462.049 ТУ.
Основні технічні параметри конденсаторів МБГЧ-1:
- діапазон номінальних ємностей ....... 0,25... 10,0 мкФ;
- Номінальна напруга....... 250; 500; 750; 1000;
- Допустимі відхилення ємності ....... ±10; ±20%;
- тангенс кута втрат, не більше ....... 0,01;
- опір ізоляції висновок-висновок, не менше 1000 МОм; - опір ізоляції висновок-корпус, не менше 5000 МОм;
- відносна вологість повітря при температурі +35 °C ...... 98 %;
- Діапазон температур....... -60...+70 °С;
- Мінімальне напрацювання ....... 10000 годин;
- Термін зберігання ....... 20 років.
Розшифровка скороченого позначення металообмінного частотного конденсатора:
МБГЧ-1-2 500 за 0,5 мкф
МБГЧ - конденсатор металообробний герметизований частотний;
1 - позначення варіанта конструктивного виконання та (або) значення основних електричних параметрів та характеристик; 1 - цифра, що вказує на особливість монтажу, де
1 - конденсатор без спеціальних кріпильних пластин; 500 - позначення номінального напруги конденсатора у вольтах; 2 мкф – позначення номінальної ємності конденсатора в мікрофарадах.
Приклад повного позначення при замовленні:
- Конденсатор МБГЧ-1-1 - 500В - 0,5мкФ - ±20% - ОЖ0.462.141ТУ.
| Основные | |
|---|---|
| Тип корпуса | Пленочный |
| Тип емкости | Постоянная |
| Емкость конденсатора | 0.5 мкФ |
| Минимальный допуск ёмкости | 10 % |
| Номинальное рабочее напряжение | 500 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип конденсатора | CBB61 Для работы и пуска 50Hz. |
| длина | 38 mm |
| вольтаж | 630 VAC (±5%) |
| ширина | 20 mm |
| Емкость | 2 mkf |
| высота | 30 mm |
- Цена: 37,40 ₴






