
LED лампа VIDEX A118 50W E40 5000K (4500 Lm)
- Под заказ
- Код: VL-A118-50405
Отправка с 30 апреля 2026557 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
Спеціальна високо потужна лампа VIDEX A118 50W E40 5000K служить для заміни звичайного освітлення в різних складських приміщеннях і виробничих комплексів, зовнішнього освітлення. Це відмінна економія ваших грошей на покупку освітлювальних приладів, і довгий термін експлуатації без додаткових витрат. Виріб оснащений легким і міцним корпусом з алюмінієвого сплаву.
Лампа не перегрівається та здатна виробляти рівне яскраве світло без мерехтіння протягом тривалого періоду часу. Колірна температура - 5000К (максимально наближений до денного світла). Кут розсіювання світла - 200°, що дозволяє якісно освітити приміщення.
Лампа має світловіддачу - 90Лм/Вт.
Сумарна сила світлового потоку у лампи VIDEX становить 4500Лм.
Освітлювальний прилад обладнаний світлодіодами, які дають направлене світло, що є хорошою альтернативою лампам розжарювання великої потужності.
Дозволяє економити до 90% енергії, має тривалий термін експлуатації і високу стійкість до навантажень під час вмикання та вимикання (100 000). Ресурс роботи - 30 000 годин. Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 2 роки. Не містить шкідливих речовин.
Для підключення напряму до мережі з напругою 220В, лампа забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги.
Робоча напруга 175-264В.

Артикул:VL-A118-50405
- Категорія:Високопотужні лампи
- Колірна температура світла:5000K (денне світло)
- Якість світла:Ra > 80
- Тип цоколя:E 40
- Особливості:Високопотужні
- Напруга:AC 175-264 V
- Потужність:50 W
- Енергоефективність:90 Lm/W
- Клас енергоспоживання:А+
- Час запуску:Миттєвий старт (<1 сек)
- Регулювання освітленості (димер):Не підтримує
- Світловий потік:4500 Lm
- Максимальна сила струму:370mA
- Частота:50/60 Hz
- Кут розсіювання:200°
- Коефіцієнт потужності:0.9
- Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби:≥94.8%
- Ресурс роботи:30000г
- Кількість циклів Ввім/Вимк:20000
- Матеріали:Алюміній-поліамід
- Робоча температура:-20°C ~ + 40°С
- Гарантійний термін:2 роки
- Розміри:118mm х 229mm
- Вага:380г
- Кількість у коробі:12шт
- Штрих-код:4820118294421
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Китай |
| Рефлектор | Нет |
| Форма лампочки | Цилиндрическая |
| Цвет светодиода | Белый |
| Тип цоколя | Резьба |
| Цоколь | E27 |
| Мощность | 30 Вт |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 250 Вт |
| Минимальное рабочее напряжение | 175 В |
| Максимальное рабочее напряжение | 250 В |
| Напряжение | 220 В |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Минимальная цветовая температура | 5000 К |
| Максимальная цветовая температура | 5100 К |
| Угол свечения | 200 град. |
| Срок службы ламп | 20000 час |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Источник света | Светодиоды SMD |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 2700 лм |
| Мощность излучения | 90 Вт/м |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет колбы лампочки | Матовый |
| Рабочее положение | Универсальное |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 150 мм |
| Диаметр | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал корпуса | Aluplast |
| Марка | videx |
| Тип лампы | Светодиодная лампа |
| Энергоэф-ть, Lm/W: | 90 |
| Коэффициент мощности | 0.6 PF |
- Цена: 557 ₴



