
LED прожектор VIDEX F3 50W 5000K 220V Black (VLE-F3-0505)
- В наличии 1 ед.
- Код: VLE-F3-0505B
676,30 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
LED прожектор VIDEX F3 50W 5000K - сучасний світлодіодний прожектор VIDEX забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Цей прожектор можливо використовувати для освітлення і підсвічування рекламних вивісок, конструкцій, автостоянок, гаражів, зовнішнього підсвічування будівель і споруд, спортивних майданчиків, стадіонів, промислових об'єктів, створення світлових ефектів. Його розміри становлять усього 135x180x38мм.
Корпус LED прожектора виконаний з алюмінієвого сплаву та полікарбрнату цього цілком достатньо, щоб протистояти волозі, дощу, снігопадам та іншим погодним опадам. Клас захисту IP65 і високий захист від ударів IK07.
Сила світлового потоку цього прожектора становить - 95Лм/Вт, а сумарний світловий потік прожектора становить 4750Лм (4100Лм Фuse 120°).
Має тривалий термін експлуатації і високу стійкість до навантажень під час вмикання та вимикання (20 000). Ресурс роботи - 30 000 годин. Гарантія - 2 роки! Не містить шкідливих речовин.

Артикул:VLE-F3-0505B
- Категорія:Прожектори
- Колірна температура світла:5000K (денне світло)
- Якість світла:Ra > 80
- Напруга:AC 180-265 V
- Потужність:50 W
- Енергоефективність:95 Lm/W
- Клас енергоспоживання:А+
- Світловий потік:4750 Lm
- Максимальна сила струму:250mA
- Частота:50/60 Hz
- Кут розсіювання:110°
- Коефіцієнт потужності:0.9
- Ресурс роботи:30000г
- Матеріали:Алюмінієвий сплав + полікарбонат
- Клас захисту, IP:65
- Робоча температура:-20°C ~ + 50°С
- Гарантійний термін:2 роки
- Розміри:135mm x 180mm x 38mm
- Вага:430г
- Кількість у коробі:20шт
- Штрих-код:5904405542453
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Китай |
| Тип освещения | Прожектор |
| Состояние | Новое |
| Применение освещения | Для наружного освещения зданий, Для освещения ландшафтов, Для освещения парковок, Для освещения улиц, парков, Для ЖКХ |
| Тип освещения по мобильности | Стационарное |
| Способ освещения | Заливающее освещение |
| Цвет свечения | Белый |
| Способ монтажа | Подвесной |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Цвет корпуса | Антрацит |
| Напряжение | 220 В |
| Мощность | 50 Вт |
| Количество светодиодов | 1 шт |
| Световой поток | 4750 лм |
| Тип питания | Сеть |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Вес | 430 г |
| Срок службы | 3 лет |
| Степень защиты IP | 65 |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Цветовая температура | 5000K |
| Источник света | Диоды |
| Светоотдача | 95 лм/Вт |
| Рабочее напряжение (В) | 175-265 |
| Размеры | |
| Длина | 135 см |
| Высота | 180 см |
| Ширина | 38 см |
| Дополнительные характеристики | |
| Защитная решетка | Нет |
| Взрывозащищенный корпус | Нет |
| Пылевлагозащищенная крышка | Да |
| Угол излучения света | 110 град. |
| Индекс цветопередачи, не менее | 80 |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Максимальная рабочая температура | 50 град. |
| Датчик движения | Нет |
| Стиль исполнения | Современный |
| Пользовательские характеристики | |
| Категория качества | - В стандарт |
| Гарантия | 1 год |
| Диапазон вх. напряжение В: | 220-240 |
- Цена: 676,30 ₴





