влевовправо

KD502 (TESLA) транзистор NPN (20А 70В) 150W (ТО3) (Що були у вжитку)
- В наявності
- Код: KD502 (TESLA) Б.У.
69,10 ₴
+380 (67) 979-41-03
Viber WhatsApp Telegram
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
KD502 (TESLA) транзистор NPN (20А 70В) 150W
Що були у вжитку, перепровірені, в робочому стані

| Найменування | KD502 ТО-3 Транзистор |
| Функціональний тип | біполярний |
| Структура | n-p-n |
| Дата випуску | |
| Торгова марка | TESLA |
| Країна походження | ЧЕХІЯ |
| Матеріал корпусу | нікель на кришці, на основі залізо-нікель |
| Тип виведення | гнучкий |
| Стан паковання | самопаковання |
| Кратність відвантаження | 1 |
| Габаритні розміри L*W*H | 39х21х8 |
| Висота корпусу | 8 mm |
| Довжина виводів | 12 mm |
| Маса виробу, г. | 15,74 |
| Транслітерація | Transistor KD502 TESLA |
| Інтервал робочих температур | від -60 до +150 °C |
| Макс. допустима напруга колектор-база | 70 V |
| Макс. допустима напруга колектор-емітер | 60 V |
| Макс. допустима напруга еммітер-база | 5 V |
| Макс. допустимий постійний струм колектора | 20 A |
| Максимальна потужність розсіювання | 150 W |
| Статичний коефіцієнт передавання струму | 40 |
Транзистор KD502 TESLA — кремнієві епітаксиально-планарні структури p-n-p посилені. Застосовуються в підсилювачах і імпульсних пристроях.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesla |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип транзистора | Біполярний |
| Тип біполярного транзистора | N-P-N |
| Матеріал корпусу | Металоскло |
| Максимально допустима напруга колектор-емітер | 60 В |
| Максимально допустимий струм колектора | 25 А |
| Максимальна потужність розсіювання | 150 Вт |
| Тип монтажу | Ручний монтаж |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання | Дискретне |
| NPN | POWER TRANSISTOR |
| Технічний опис | завантажити PDF в специфікації |
- Ціна: 69,10 ₴


