
LED лампа TITANUM R50 6W E14 3000K
- Под заказ
- Код: TLR5006143
Отправка с 29 апреля 202670,90 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
Артикул:TLR5006143
- Категорія:Лампи
- Колірна температура світла:3000К (тепле світло)
- Якість світла:Ra > 80
- Тип цоколя:E 14
- Формфактор:R50
- Напруга:AC 220-240 V
- Потужність:6 W
- Частота:50/60 Hz
- Енергоефективність:85 Lm/W
- Клас енергоспоживання:А+
- Час запуску:Миттєвий старт (<1 сек)
- Регулювання освітленості (димер):Не підтримує
- Світловий потік:510 Lm
- Максимальна сила струму:45mA
- Кут розсіювання:120°
- Коефіцієнт потужності:0.5
- Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби:≥94.8%
- Ресурс роботи:20000г
- Кількість циклів Ввім/Вимк:20000
- Розміри:50mm х 85mm
- Кількість у коробі:100шт
- Гарантійний термін:1 рік
- Матеріали:Алюміній-поліамід
- Штрих-код:4820246482387

LED лампа TITANUM R50 6W E14 3000K - високотехнологічне джерело світла. Забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Призначена для всіх типів побутових світильників, підходить для загального освітлення приміщень, торгових залів і вітрин, промислових підприємств. Ідеальна для декоративного, місцевого та спрямованого освітлення. Світлодіодні лампи покращують якість штучного освітлення, а також допомагають економити на комунальних платежах. Завдяки мінімальному спотворенню природних кольорів, якісному світла, різноманітності моделей і малому енергоспоживанню - світлодіодні лампи стали головним джерелом світла у всіх сферах людської діяльності.
Особливості
- Енергоефективність освітлення 80% (A +).
- Захист від стрибків напруги в діапазоні від 175 до 250В.
- Рівномірне яскраве освітлення без мерехтінь, функція миттєвого включення і відсутність ультрафіолетового випромінювання.
- Ефективний тепловідвід через корпус лампи
- Величезний ресурс роботи - 20 000 годин.Гарантія 1 рік.
Енергозберігаючі LED лампочки в 10 разів економніше ламп розжарювання і мають високу світловіддачу (85Лм/Вт). Світловий потік - 550Лм.
Комфортне для очей світло, не призводить до втоми і не погіршує емоційний стан, завдяки природній передачі кольорів (>80Ra) і відсутності ультрафіолетового випромінювання. Тепле світло (3000К), створює комфортне освітлення. Надійний драйвер, встановлений в лампі, значно збільшує термін служби, прибирає мерехтіння і захищає лампочку від стрибків в електромережі. Лампа світить м'яко, без різких тіней, кут розсіювання - 120°.
До складу цієї лампи не входить ртуть та інші шкідливі речовини. Термін придатності до використання необмежений. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Китай |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Форма лампочки | Свеча |
| Тип цоколя | Резьба |
| Мощность | 6 Вт |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 55 Вт |
| Цоколь | E14 |
| Минимальное рабочее напряжение | 175 В |
| Максимальное рабочее напряжение | 250 В |
| Напряжение | 220 В |
| Угол свечения | 250 град. |
| Максимальная цветовая температура | 3100 К |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Цвет светодиода | Белый |
| Срок службы ламп | 20000 час |
| Ток потребления | 40 мА |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Минимальная цветовая температура | 3000 К |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 510 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | videx |
| Световой поток, Lm: | 800 |
| Энергоэфективность Lm/W: | 100 |
| Цоколь лампи | E14 |
- Цена: 70,90 ₴





