
Повербанк 30000mAh TITANUM OL03 Black
- Нет в наличии
- Код: TPB-OL03-B
1 399,30 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
Артикул: TPB-OL03-B
Портативний зарядний пристрій (Power Bank) TITANUM призначений для зарядки планшетів, смартфонів, мобільних телефонів та інших пристроїв та гаджетів. Він дозволяє підтримувати улюблені гаджети в робочому стані тривалий час в поході, подорожі, поїздці чи в ситуації коли немає електроенергії. Корпус виконаний з АBS пластику, який має рифлену поверхню, що в свою чергу допомагає запобігати подряпинам на корпусі та надійніше тримати в руці.
КОРИСНІ ФУНКЦІЇ: Має два ліхтарики вбудованих в корпус на передній частині та дисплей, який відображає рівень заряду батареї відповідно до позначок 25, 50, 75 та 100%.
Вихідна напруга: має 2 USB виходи кожен з яких видає 5В, 2.1А (max.), максимальна вихідна потужність 2.1А (max.)
Вхідна напруга: 5В, 2А - для обох входів Micro USB та Type-C.
В комплект входить кабель Type-C довжиною 30см для заряджання пристрою. Гарантія 12 місяців.

-
Артикул:TPB-OL03-B
- Вхідна напруга:MicroUSB: DC5V/2A; Type-C: 5V/2A
- Ємність:30000mAh
- Тип роз'єму:Micro USB, Type-C, 2USB
- Вихідна напруга:USB1 & USB2: DC5V/2.1А (Max)
- Колір:Чорний
- Гарантійний термін:1 рік
- Матеріали:ABS
- Вага:600г
- Габаритні розміри:140mm х 69mm х 38mm
- Штрих-код:4820246484121
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Titanum |
| Страна производитель | Китай |
| Емкость аккумулятора | 30000 мА/ч |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Цвет корпуса | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 69 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Высота | 140 мм |
| Вес | 600 г |
| Основные | |
| Наличие амперметра | False |
| Наличие вольтметра | False |
| Напряжение зарядки | 5 В |
| Количество режимов заряда | 2 |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
| Ручка для переноса | False |
| Тип индикатора | Дисплей |
| Количество заряжаемых аккумуляторов | 2 шт. |
| Индикатор заряда элементов питания | Так |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | TITANUM |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип | Аккумулятор |
| Напряжение | 5 |
- Цена: 1 399,30 ₴




