
Акумулятор TITANUM літій-іонний 18650 (без захисту) 1200mAh bulk/1шт
- Готово к отправке
- Код: MR18650/2200/1BLK 23584
70,10 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)

(Ціна вказана за 1 шт)
Артикул:T-18650/1200/1B
- Категорія:Акумулятори літій-іонні
- Модель:18650 1200mAh
- Напруга:3.7 V
- Час розряду, хвилини:420
- Максимальний заряд, mA:240
- Ємність батарейки, мА-годину:1200
- Розміри:D18mm-H65.2mm
- Кількість в упаковці:1шт
- Кількість у внутрішньому коробі:100шт
- Кількість у коробі:400шт
- Вага:36г
- Штрих-код:2000996049043
Акумулятор TITANUM Li-ion 18650 є надійним джерелом живлення для різноманітних електронних пристроїв. Ці літій-іонний акумулятори забезпечують тривалу роботу вашого обладнання без необхідності постійної заміни батарей.
Основні особливості:
- Забезпечить тривалу роботу вашого пристрою.
- Літій-іонна технологія забезпечує надійну та стабільну роботу акумулятора.
- 18650 форм-фактор сумісний з багатьма електронними пристроями.
- Широкий модельний ряд дозволить обрати необхідний об'єм для власних потреб.
Цей акумулятор ідеально підходить для застосування в ліхтариках, велосипедних ліхтарях, вимірювальних приладах, ручках з підсвічуванням та інших пристроях, де потрібна надійна і довготривала подача енергії.
Нехай ваші електронні пристрої працюють безперебійно та довго з акумуляторами TITANUM Li-ion 18650.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Titanum |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 1200 А·ч |
| Напряжение | 3.7 В |
| Цвет корпуса | Красный |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 65.2 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Аккумулятор |
| Марка | videx |
| Типоразмер | 18650 |
| Количество батареек в упаковке | 1 шт. |
- Цена: 70,10 ₴

