
Лампа ИК ІЧВ 250W Е27 Польша BelLight БелЛайт
- В наличии 1 ед.
- Код: ІЧЗК 230-250Вт Е27
196,30 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
Характеристики
Лампа інфрачервона для обігріву тварин
R125 250 W E27 (ID 6042028)
Країна-виробник: Китай
Тип цоколя: E27
Основні характеристики
Лампа інфрачервона для обігріву тварин
R125 250 W E27 (ID 6042028)
Колір виробника: червоний
Напруга: 230 В Потужність: 250 Вт
Розсіювач: матова
Тип колби: A70
Тип лампи: лампа розжарювання, рефлекторна
Форма: куля
Технічні особливості
Кут освітлення: 120 град
Світлова віддача: 3040 Лм
Додаткова інформація Бренд: Bellight
Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником. Колір виробу може відрізнятися через налаштування монітора....
Опис Лампа інфрачервона для обігріву тварин R125 250 W E27 (ID 6042028) Лампа інфрачервона R125 250W E27 використовують для обігріву тварин: птиці, кролів, свиней, телят в холодну, зимову пору року. Кріпиться в звичайний керамічний патрон. Тепло виділяється цією лампою поглинається навколишніми поверхнями, перетворюючись на теплову енергію, нагріває їх, які у свою чергу віддають тепло повітрю. Це дає значний економічний ефект у порівнянні з конвекційним обігрівом, де тепло більше витрачається на обігрів невикористаного підстельового простору.
Переваги: інфрачервоний обігрів помітно прискорює ріст молодняку, підвищує опірність до інфекції, знижує втрати при вирощуванні на 25%; випромінювання не тільки охороняє тварин від переохолодження, але посилює біологічні процеси в організмі, в результаті збільшується середньодобовий приріст ваги й підвищується опірність організму до інфекції; лампи крім тепла випромінюють світло, що дає можливість спостереження за тваринами; відразу після включення лампи працюють з повною віддачею теплової потужності, можливий переривчастий режим обігріву; широкі можливості використання в інших областях (сушіння лаків і фарб, обігрів приміщень і теплиць, у фізіотерапії); особлива форма збільшує тепловіддачу до 30% порівняно з іншими лампами в цьому сегменті товарів. Основні характеристики:
Цоколь - Е27
Потужність - 250 Вт
Напруга - 230 В
Довжина - 165мм.
Діаметр - 125мм....
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bellight |
| Страна производитель | Китай |
| Тип лампы | Инфракрасная |
| Рефлектор | Да |
| Форма лампочки | Зеркальная |
| Тип цоколя | Резьба |
| Цоколь | E27 |
| Мощность | 250 Вт |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 250 Вт |
| Ток потребления | 1.15 мА |
| Максимальное рабочее напряжение | 250 В |
| Напряжение | 220 В |
| Цвет свечения | Инфракрасный |
| Угол свечения | 120 град. |
| Срок службы ламп | 5000 час |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 2450 лм |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 165 мм |
| Диаметр | 125 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Operating Temperature | -20 to 45°c |
| A-LS-0230 | 2700K теплый |
| ON/OFF times | >20,000 |
- Цена: 196,30 ₴




