LED лампа VIDEX GX53 12W 4100K 220V - це сучасне інноваційне рішення для освітлення вашого простору. Використовується в сучасних світильниках як для загального освітлення так і декоративного, інтер'єрного та акцентного. Це все залежить від дизайнерських та особистих смакових якостей споживача. З її потужністю 12W і яскравістю 1170 Lm, вона забезпечує якісне та яскраве світло, при цьому споживаючи мінімум енергії.
Особливості:
- Широкий спектр напруги: захист від стрибків напруги в діапазоні від 175В до 250В, підтримує частоту 50/60Гц, забезпечуючи стабільне та надійне освітлення.
- Має широкий кут освітлення 140° завдяки якому ця лампа освітлює великі площі з мінімальними сліпучими відблисками.
- Рівномірне яскраве освітлення без мерехтінь, функція миттєвого включення і відсутність ультрафіолетового випромінювання.
- Матеріали високої якості: виготовлена з алюмінію, поліаміду та полікарбонату, ця лампа забезпечує ефективний тепловідвід через корпус лампи, що робить її стійкою до впливу часу та заберпечує довгий термін служби.
- Величезний ресурс роботи - 30 000 годин. Гарантія 2 роки.
- Сумісна з вимикачами з підсвічуванням.
- Набагато економніше від ламп розжарювання і має високу світловіддачу 98Лм/Вт. Світловий потік - 1170Лм.
Комфортне для очей світло, не призводить до втоми і не погіршує емоційний стан, завдяки природній передачі кольорів Ra>80. Біле світло 4100К, створює яскраве і комфортне освітлення, наближене до денного. До складу цієї лампи не входить ртуть та інші шкідливі речовини. Термін придатності до використання необмежений. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів.

Артикул:VL-GX53-12534
- Категорія:Лампи
- Колірна температура світла:4100К (біле світло)
- Якість світла:Ra > 80
- Тип цоколя:GX53
- Формфактор:GX53
- Напруга:AC 175-250 V
- Потужність:12 W
- Частота:50/60 Hz
- Енергоефективність:98 Lm/W
- Клас енергоспоживання:А+
- Світловий потік:1170 Lm
- Максимальна сила струму:110mA
- Кут розсіювання:140°
- Коефіцієнт потужності:0.5
- Ресурс роботи:30000г
- Розміри:74mm х 25mm
- Кількість в упаковці:10шт
- Робоча температура:-20°C ~ + 40°С
- Кількість у коробі:100шт
- Гарантійний термін:2 роки
- Матеріали:Алюміній, поліамід, полікарбонат
- Штрих-код:4820246484800
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Китай |
| Рефлектор | Да |
| Форма лампочки | Круговая |
| Цвет светодиода | Белый |
| Тип цоколя | Штырь |
| Цоколь | GX53 |
| Мощность | 12 Вт |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 100 Вт |
| Минимальное рабочее напряжение | 175 В |
| Максимальное рабочее напряжение | 250 В |
| Напряжение | 220 В |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Минимальная цветовая температура | 4000 К |
| Максимальная цветовая температура | 4100 К |
| Угол свечения | 140 град. |
| Срок службы ламп | 20000 час |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Источник света | Светодиодный блок SMD |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 1170 лм |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет колбы лампочки | Матовый |
| Рабочее положение | Вертикальное |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | videx |
| Тип лампы | Светодиодная лампа |
| Цоколь лампи | GU 5.3 |
- Цена: 100,90 ₴







