
Ліхтар налобний Westinghouse LED+COB WF218 акумуляторний з сенсором
- Под заказ
- Код: WF218-DB
Отправка с 02 мая 2026899,50 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
Ліхтар налобний Westinghouse LED+COB WF218 акумуляторний з сенсором
Налобний акумуляторний сенсорний ліхтар Westinghouse WF218 живиться вбудованим літій-полімерним акумулятором та забезпечує шість режимів освітлення: COB білий max, COB білий min, LED, COB червоний, COB червоний стробоскоп, COB + LED білий стробоскоп.
Для керування ліхтарем можна скористатися традиційним перемикачем або сенсорним – для увімкнення або вимкнення потрібен рух будь-якого предмета на відстані до 10 см від ліхтаря. За допомогою кабелю USB, що входить до комплекту, можна зарядити вбудований акумулятор. Порт для заряджання розташований з тильного боку блоку керування ліхтаря, а індикатори зарядки та сенсорного датчика знаходяться на передній стороні цього блоку.
WF218 зручний у використанні - це ідеальний вибір для туризму, кемпінгу, риболовлі, полювання та роботи.
- Матеріал корпусу: ABS+силіконова гума. Джерело живлення: вбудований акумулятор Li-Polymer 3,7 В, 1200 мАг.
- Джерело світла: 3Вт LED, 10Вт COB.
- Режими освітлення, СВП, час роботи: COB білий max 320 лм, 2 год/min 160лм, 2.5 рік; LED 150лм, 3.5 рік; COB червоний; COB червоний стробоскоп; COB + LED білий стробоскоп.
- Type-C: DC 5В/0.6A.
- Тип вимикача – подвійний.
- Діапазон робочих температур: +5℃ ÷ +35℃.
Понад 135 років інновацій у сфері електротехніки – електротехнічні інновації Westinghouse додані до кожного освітлювального приладу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Westinghouse |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 70 г |
| Час роботи | 3.5 година |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дальність світлового променя | 50 м |
| Довжина | 285 мм |
| Кількість світлодіодів | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Особливості ліхтаря | Вологостійкий |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Мінімальний, Інтенсивний |
| Світловий потік | 320 лм |
| Стан | Новий |
| Тип діода | LED |
| Тип заряду | USB |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип ліхтаря | Налобний |
| Колір | Чорний |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Westinghouse |
| Страна производитель | Китай |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Световой поток | 320 лм |
| Тип питания | Батарейки, Аккумулятор, Сеть |
| Тип заряда | USB, micro USB |
| Цвет | Черный |
| Вес | 105 г |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип диода | COB |
| Тип фонаря | Налобный |
| Количество светодиодов | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Крепление | Магнитное |
| Цветовая температура | 6500K |
| Цвет свечения | Белый |
| Цвет корпуса | Черный |
| Степень защиты IP | 40 |
| Напряжение | 4.5 |
| Способ монтажа | Подвесной |
| Мощность | 3 |
| Тип освещения | Фонарь |
| Способ освещения | Заливающее освещение |
| Тип освещения по мобильности | Переносное |
| Источник света | Светодиодная матрица COB |
| Дополнительные характеристики | |
| Датчик движения | False |
| Угол излучения света | 120 град. |
| Размеры | |
| Ширина | 56 |
| Пользовательские характеристики | |
| Категория качества | - В стандарт |
| Гарантия | 1 год |
| Диапазон вх. напряжение В: | 220-240 |
- Цена: 899,50 ₴
- Способ упаковки: Количество в коробке шт:20





