
Акумулятор літій-іонний Westinghouse Li-ion Крона 9V, 600mAh, 1шт
- Нет в наличии
- Код: Li-9V600 Westinghouse
394,80 ₴
+380 (67) 979-41-03
Kyivstar Viber WhatsApp Telegram
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумулятор літій-іонний Крона 9V (600mAh) від однієї з провідних електротехнічних компаній США Westinghouse. У 500 разів продуктивніший ніж звичайна батарейка! Ідеально підходить для мультиметрів, радіомікрофонів, радіоприймачів, міношукачів та іншої апаратури. Його можна перезарядити зі спеціальним зарядним пристроєм без втрати ємкісних характеристик понад 1500 разів! Загальний ресурс перезаряджень — до 3000 разів. Важливо враховувати — номінальна робоча напруга акумулятора 7.4 В. Упакований в плівку по 1 шт.
Для зарядки необхідно використовувати пристрої з захистом від перевантаження.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Westinghouse |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Напруга | 7.4 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Струм заряду | 0.15 А |
| Колір корпусу | Інший |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.025 кг |
| Висота | 16.5 мм |
| Довжина | 45.4 мм |
| Ширина | 25.8 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 600 мА/рік |
| Робота | 3000 циклів заряду |
| Технічні параметри | |
| Максимальний струм заряду | 600 мА |
| Максимальний струм розряду | 600 мА |
| Номінальний внутрішній опір | 250 мОм |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Westinghouse |
| Страна производитель | США |
| Состояние | Новое |
| Типоразмер | 6F22/9V |
| Количество батареек в упаковке | 1 шт. |
| Напряжение | 9 |
| Тип | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | videx |
- Цена: 394,80 ₴

