
LED світильник IP65 лінійний TITANUM 18W 0,6М 6500K
- Под заказ
- Код: TL-BNW-18066
Отправка с 30 апреля 2026330 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
LED світильник IP65 лінійний TITANUM 18W 0,6М 6500K – призначений для освітлення торгівельних площ, складських, виробничих й інших приміщень з підвищеним рівнем вологості і пилу. Має високий ступінь стійкості до зовнішнього впливу, широкий діапазон робочої температури і напруги. Світлодіодний лінійний світильник - дозволяє економити до 60% енергії у порівнянні з традиційними люмінесцентними лампами. Заощаджує на експлуатаційних витратах, пов’язаних з відсутністю необхідності ремонту та заміни ламп або комплектуючих. Простий у монтажі та підключенні. В комплекті клемна колодка.
Світлодіодний лінійний світильник не містить ртуті. Герметичний корпус із високоякісного полікарбонату робить даний світильник захищеним від пилу, вологи, ударів. Світлодіоди всередині розміщені так, що дозволяє досягти рівномірного розподілення світла без темних зон. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів. Всі світильники відрізняються своєю екологічністю.
Світильник лінійний володіє високим захистом від ударів IK08 і високим ступенем пиле - та вологозахисту IP65.
Має світловіддачу - 90Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 1620Лм. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Колірна температура - 6500К (денне світло). Кут розсіювання світла - 120°, що дозволяє якісно освітити приміщення. Розсіювач не жовтіє у процесі експлуатації.
Стійкий до великої кількості вмикання і вимикання (100 000). Ресурс роботи - 25 000 годин. Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 1 рік. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
При підключенні напряму до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робоча напруга 165-265В.

Артикул: TL-BNW-18066
- Категорія:Лінійні світильники
- Колірна температура світла:6500K (денне світло)
- Якість світла:Ra > 70
- Напруга:AC 165-265 V
- Потужність:18 W
- Частота:50/60 Hz
-
Артикул: TL-BNW-18066
- Категорія:Лінійні світильники
- Колірна температура світла:6500K (денне світло)
- Якість світла:Ra > 70
- Напруга:AC 165-265 V
- Потужність:18 W
- Частота:50/60 Hz
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Стиль исполнения | Хай-тек |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Производитель | Titanum |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Датчик движения | Нет |
| Мощность | 54 Вт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Источник света | Светодиодный модуль SMD |
| Угол рассеивания | 120 град. |
| Цветовая температура | 6500K |
| Световой поток | 1620 лм |
| Тип светильника | Подвесной |
| Форма | Линейная |
| Цвет плафона | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 590 см |
| Ширина | 40 см |
| Высота | 30 см |
| Вес | 160 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Color Rendering Index | > 80 |
| Угол светового потока | 120 градусов |
| Основные | |
| Цвет светодиода | Белый |
| Форма лампочки | Линейная |
| Угол свечения | 120 |
| Минимальная цветовая температура | 6500 |
| Напряжение | 220 |
| Срок службы ламп | 25000 |
| Максимальное рабочее напряжение | 240 |
| Минимальное рабочее напряжение | 170 |
| Дополнительные характеристики | |
| Рабочее положение | Универсальное |
- Цена: 330 ₴




