
LED світильник лінійний IP65 TITANUM 20W 6500K
- Под заказ
- Код: VL-BN-36124
Отправка с 30 апреля 2026267 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
LED лінійний світильник IP65 TITANUM 20W 6500K - високо-технологічне джерело світла. Призначений для використання в промисловому секторі, муніципальних ЖКГ об'єктах і присадибних ділянках. Служить для освітлення під'їзних площ, сходових клітин, гаражів, складських та інших приміщень з підвищеним рівнем вологості і пилу. Має високий ступінь стійкості до зовнішнього впливу, широкий діапазон робочої температури і напруги. Після монтажу не вимагає обслуговування на протязі всього періоду експлуатації.
Довговічний, має високий ступінь захисту від негативного впливу зовнішнього середовища. Світильник володіє вологозахистом - IP65.
Світильник має світловіддачу - 85Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 1700Лм. Джерелом світла слугують світлодіоди, які практично не нагріваються і забезпечують якісне, рівномірне освітлення. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння, інфрачервоне або ультрафіолетове випромінювання. Колірна температура - 6500К (денне світло). Кут розсіювання світла - 180°, що дозволяє якісно освітити приміщення.
Стійкий до великої кількості включень та виключень (100 000). Ресурс роботи - 25 000 годин. Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 1 рік. Заощаджує на експлуатаційних витратах, пов’язаних з відсутністю необхідності ремонту та заміни ламп або комплектуючих. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
Може використовуватися як при низьких, так і при високих температурах. При підключенні напряму до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робочий діапазон напруги 180-250В дозволяє використовувати світильник на об’єктах з нестабільною або низькою напругою.

Артикул: TL-BHL-206
- Категорія:Лінійні світильники
- Колірна температура світла:6500K (денне світло)
- Якість світла:Ra > 80
- Напруга:AC 180-250 V
- Потужність:20 W
- Частота:50/60 Hz
- Енергоефективність:85 Lm/W
- Клас енергоспоживання:А+
- Світловий потік:1700 Lm
- Максимальна сила струму:180mA
- Кут розсіювання:180°
- Коефіцієнт потужності:0.5
- Ресурс роботи:25000г
- Розміри:350mm x 75mm x 50mm
- Робоча температура:-20°C ~ + 40°С
- Тип монтажу:Накладний
- Кількість у коробі:40шт
- Клас захисту, IP:65
- Гарантійний термін:1 рік
- Матеріали:Поліпропілен
- Вага:200г
- Штрих-код:4820246482660
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Производитель | Titanum |
| Страна производитель | Китай |
| Мощность | 54 Вт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Световой поток | 1700 лм |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 350 см |
| Ширина | 75 см |
| Высота | 50 см |
| Вес | 200 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Color Rendering Index | > 80 |
| Угол светового потока | 120 градусов |
| Основные | |
| Цвет светодиода | Белый |
| Форма лампочки | Линейная |
| Угол свечения | 180 |
| Минимальная цветовая температура | 6500 |
| Источник света | Светодиодная матрица SMD |
| Напряжение | 220 |
| Срок службы ламп | 25000 |
| Максимальное рабочее напряжение | 240 |
| Минимальное рабочее напряжение | 170 |
| Дополнительные характеристики | |
| Рабочее положение | Универсальное |
- Цена: 267 ₴




