
Ліхтар ручний перезарядний Westinghouse 20W LED WF393 з USB
- Под заказ
- Код: WF393-TB
Отправка с 03 мая 20261 121,40 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
Ліхтар ручний перезарядний Westinghouse 20W LED WF393 з USB
Акумуляторний ліхтарик з регульованим фокусом Westinghouse WF393 поєднує в собі сучасні технології та надійну продуктивність. Міцний і надійний ліхтар виготовлений з високоякісного авіаційного алюмінію і тому стійкий до атмосферних впливів, подряпин, стирання та корозії. Ліхтарик має п'ять режимів освітлення: 100%, 50%, 25%, стробоскопічний та SOS. Можна також регулювати фокус променя.
Потужний світловий потік (1200 лм) та велика відстань променя (150м) створює яскравіше світло і ширший діапазон видимості, ніж стандартний ліхтарик. WF393 оснащений портом Micro-USB для заряджання акумулятора з індикатором зарядки – максимально 8 годин роботи при повній зарядці. Завдяки міцній тактичній конструкції ви можете розраховувати на ліхтар в екстремальних умовах у приміщенні та на відкритому повітрі – це ідеальний вибір для кемпінгу, рибальства, мисливства та інших видів активного відпочинку.
- Матеріал: алюмінієвий сплав.
- Джерело живлення: акумулятор Li-ion 18650 (26650-не комплектується) 3,7 В, 2000 мАг.
- Джерело світла: 20Вт P5 LED.
- Режими освітлення, СВП, час роботи: максимальний 1200 лм, 2 год/середній 600 лм, 4 год/мінімальний 300 лм, 8 год/стробоскоп/аварійний SOS.
- Micro USB: DC 5В/1A.
- Тип вимикача – подвійний.
- Діапазон робочих температур: 0℃ ÷ +40℃.
- Відповідає стандартам: CE, ROHS, FCC, CA65.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Westinghouse |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 235 г |
| Час роботи | 8 година |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дальність світлового променя | 150 м |
| Довжина | 200 мм |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Особливості ліхтаря | Вологостійкий |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Середній, Мінімальний, Режим SOS |
| Світловий потік | 1200 лм |
| Стан | Новий |
| Тип діода | LED |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Колір | Чорний |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Westinghouse |
| Страна производитель | США |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Световой поток | 200 лм |
| Тип питания | Батарейки, Аккумулятор, Сеть |
| Цвет | Черный |
| Вес | 105 г |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество светодиодов | 1 шт |
| Состояние | Новое |
| Длина | 133 мм |
| Цветовая температура | 5000K |
| Цвет свечения | Белый |
| Цвет корпуса | Черный |
| Степень защиты IP | 40 |
| Напряжение | 5 |
| Мощность | 20 |
| Тип освещения | Прожектор |
| Способ освещения | Заливающее освещение |
| Тип освещения по мобильности | Переносное |
| Источник света | Диоды |
| Дополнительные характеристики | |
| Датчик движения | False |
| Угол излучения света | 120 град. |
| Размеры | |
| Высота | 84 |
| Ширина | 36 |
| Пользовательские характеристики | |
| Категория качества | - В стандарт |
| Гарантия | 1 год |
| Диапазон вх. напряжение В: | 220-240 |
- Цена: 1 121,40 ₴





