влевовправо

Реле контролю напруги та струму VIDEX RESIST 145-300В 1-63А
- Под заказ
- Код: VF-RS-RNT63
Отправка с 05 июня 20261 524,20 ₴
+380 (67) 979-41-03
Kyivstar Viber WhatsApp Telegram
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
|
Артикул: VF-RS-RNT63
Реле контролю VF-RS-RNT63 - це пристрій призначеній для постійного моніторингу значення напруги та струму, багаторазового захисту електромережі у разі понаднормового зниження або підвищення заданих значень мінімальної та максимальної напруги або струму. Вимірює та проводить струм за нормальних умов та вимикає його за умови відхилення від запрограмованого значення. Живлення поновлюється автоматично після відновлення відповідних значень та у заданий проміжок часу. Користування пристроєм не вимагає спеціальної професійної підготовки. Пристрій не потребує технічного обслуговування. |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Тип монтажа | На DIN рейку |
| Дисплей | Нет |
| Масса | 312 г |
| Степень защиты IP | 20 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Технические характеристики | |
| Максимальный ток | 63 А |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 82 мм |
| Высота | 53 мм |
| Ширина | 69 мм |
- Цена: 1 524,20 ₴




