
Диференційне реле VIDEX RESIST АС 2п 30мА 10кА 63А
- Под заказ
- Код: VF-RS10-DR2AC63
Отправка с 01 июня 2026793 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
|
Артикул: VF-RS10-DR2AC63
Диференційне реле або пристрій захисного відключення – це автоматичний вимикач диференційного струму без функції захисту від надструмів, який призначений вмикати, проводити й вимикати струм за нормальних умов експлуатації і розмикати контакти, коли диференційний струм досягає заданого значення за певних умов. Використовується для захисту людини від ураження електричним струмом в наслідок прямого контакту з електроустаткуванням під напругою або при пошкодженні основної ізоляції та контакті струмопровідних частин з відкритою провідною частиною. Диференційне реле може застосовуватися для захисту від виникнення пожежі, спричиненої витіканням струму через зношену ізоляцію проводів та неякісні з'єднання. Не призначений для виконання функцій захисту від перевантажень та/або коротких замикань |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Тип монтажа | На DIN рейку |
| Дисплей | Нет |
| Индикация | Световая |
| Масса | 194 г |
| Степень защиты IP | 20 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Технические характеристики | |
| Максимальный ток | 63 А |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 82 мм |
| Высота | 67 мм |
| Ширина | 36 мм |
- Цена: 793 ₴





