
Диференційне реле VIDEX RESIST АС 4п 30мА 10кА 40А
- Под заказ
- Код: VF-RS10-DR4AC40
Отправка с 01 июня 20261 163,70 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
Артикул: VF-RS10-DR4AC40
- Категорія:Диференційне реле
- Серія:RESIST
- Частота:50/60 Hz
- Сила струму:40А
- IP:20
- Розміри:82mm x 72mm x 67mm
- Вольтаж:400V
- Відключаюча здатність за КЗ:10кА
- Переріз кабелю:2,5мм²
- Кількість полюсів:4п
- Кількість в упаковці:1шт
- Робоча температура:-25°C ~ + 40°С
- Диф. струм:30mA
- Тип за видом струму витоку:АС
- Тип спрацьовування:Електромеханічний
- Кількість у коробі:36шт
- Матеріали:Поліамід (корпус), мідь, срібло (матеріали контактів)
- Вага:331г
- Штрих-код:4820246482745

Диференційне реле або пристрій захисного відключення – це автоматичний вимикач диференційного струму без функції захисту від надструмів, який призначений вмикати, проводити й вимикати струм за нормальних умов експлуатації і розмикати контакти, коли диференційний струм досягає заданого значення за певних умов. Використовується для захисту людини від ураження електричним струмом в наслідок прямого контакту з електроустаткуванням під напругою або при пошкодженні основної ізоляції та контакті струмопровідних частин з відкритою провідною частиною. Диференційне реле може застосовуватися для захисту від виникнення пожежі, спричиненої витіканням струму через зношену ізоляцію проводів та неякісні з'єднання. Не призначений для виконання функцій захисту від перевантажень та/або коротких замикань
Пристрій розрахований на використання не навченими спеціально людьми і не вимагає технічного обслуговування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Тип монтажа | На DIN рейку |
| Дисплей | Нет |
| Индикация | Световая |
| Масса | 331 г |
| Степень защиты IP | 20 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Технические характеристики | |
| Максимальный ток | 40 А |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 82 мм |
| Высота | 72 мм |
| Ширина | 67 мм |
- Цена: 1 163,70 ₴




