
LED прожектор VIDEX PREMIUM F2 30W 5000K День-ніч
- Под заказ
- Код: VL-F2-305G-N
Отправка с 28 апреля 2026979,50 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
LED прожектор VIDEX 30W 5000K з датчиком руху та освітленості - високотехнологічне джерело світла. Забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Світлодіодний прожектор Videx- екологічна і економічна заміна ламп розжарювання і люмінесцентних ламп. Цей прожектор можливо використовувати для освітлення і підсвічування рекламних вивісок, конструкцій, автостоянок, гаражів, зовнішнього підсвічування будівель і споруд, спортивних майданчиків, стадіонів, промислових об'єктів, створення світлових ефектів. Його розміри становлять усього 177x180x54мм.

Корпус LED прожектора чудово протистоїть волозі, дощу, снігопадам та іншим погодним опадам. Клас захисту IP65 і високий захист від ударів IK08. Спеціальне захисне покриття збереже прожектор від подряпин під час монтажу або інших неприємностей у процесі експлуатації.
Сила світлового потоку-100Лм/В, а сумарний світловий потік прожектора становить 3000Лм.
Регульований тепловий дтчик руху та освітленості:
-Дистанція виявлення - 2-8м (за температури <24°C)
-Кут виявлення - 120°
-Час затримки (проміжок часу від моменту спрацювання датчика до моменту автоматичного вимкнення світла у разі відсутності теплового об'єкту у зоні виявлення) - від 10с до 7хв.
-Поріг спрацювання датчика освітленості регульований від 10 Лк (Люкс) до 2000 Лк (Люкс). Працює < 10Лк < Не працює.
Дозволяє економити до 90% енергії, має тривалий термін експлуатації і високу стійкість до навантажень під час вмикання та вимикання (100 000). Ресурс роботи - 30 000 годин. Гарантія - 2 роки! Наявність повноцінного драйвера. Не містить шкідливих речовин.
Світлодіодний прожектор VIDEX PREMIUM 30W 5000K сенсорний День-ніч
Сучасний світлодіодний прожектор VIDEX - високотехнологічне джерело світла. Забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Світлодіодний прожектор Videx- екологічна і економічна заміна ламп розжарювання і люмінесцентних ламп. Цей прожектор можливо використовувати для освітлення автостоянок, гаражів, зовнішнього підсвічування будівель і споруд, спортивних майданчиків, стадіонів, промислових об'єктів. Його розміри становлять усього 178x197.2x29мм.
Корпус LED прожектора має сірий колір і чудово протистоїть волозі, дощу, снігопадам та іншим погодним опадам. Клас захисту IP65 і високий захист від ударів IK08. Спеціальне захисне покриття збереже прожектор від подряпин під час монтажу або інших неприємностей у процесі експлуатаціїї.
Сила світлового потоку у прожектора VIDEX серії Premium значно вище, ніж у стандартного-130Лм/В, а сумарний світловий потік прожектора становить 3900Лм.
Дозволяє економити до 90% енергії, має тривалий термін експлуатації і високу стійкість до навантажень під час вмикання та вимикання (100 000). Ресурс роботи - 50 000 годин. Гарантія - 3 роки! Не містить шкідливих речовин.
Прожектор контролює навантаження, працюючи лише в темний час доби. Світловий поріг спрацювання датчика освітлення в діапазоні від 10Лк до 25Лк.
- Категорія:Прожектори
- Колірна температура світла:5000K (денне світло)
- Якість світла:Ra > 80
- Особливості:З датчиком день/ніч
- Напруга:AC 100-240 V
- Потужність:30 W
- Частота:50/60 Hz
- Енергоефективність:130 Lm/W
- Клас енергоспоживання:А++
- Світловий потік:3900 Lm
- Максимальна сила струму:140mA
- Кут розсіювання:90°
- Коефіцієнт потужності:0.95
- Ресурс роботи:50000г
- Розміри:178mm x 197.2mm x 29mm
- Робоча температура:-30°C ~ + 50°С
- Кількість у коробі:20шт
- Клас захисту, IP:65
- Гарантійний термін:3 роки
- Матеріали:Алюміній
- Вага:620г
- Штрих-код:4820118299914
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Китай |
| Тип освещения | Прожектор |
| Состояние | Новое |
| Применение освещения | Для наружного освещения зданий, Для ЖКХ, Для освещения ландшафтов, Для освещения улиц, парков, Для освещения парковок |
| Тип освещения по мобильности | Стационарное |
| Способ освещения | Заливающее освещение |
| Цвет свечения | Белый |
| Способ монтажа | Подвесной |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Цвет корпуса | Белый |
| Напряжение | 220 В |
| Мощность | 30 Вт |
| Световой поток | 3900 лм |
| Тип питания | Сеть |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Степень защиты IP | 65 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Источник света | Диоды |
| Светоотдача | 130 лм/Вт |
| Рабочее напряжение (В) | 175-265 |
| Цвет плафона | Прозрачный |
| Размеры | |
| Длина | 180 см |
| Высота | 180 см |
| Ширина | 40 см |
| Дополнительные характеристики | |
| Угол излучения света | 120 град. |
| Датчик движения | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | videx |
| Категория качества | - A Премиум |
| Гарантия | 1 год |
| Диапазон вх. напряжение В: | 175-250 |
- Цена: 979,50 ₴



