
Лампа розжарювання мініатюрна СМН 6,3-20-2
- Под заказ
- Код: СМН 6,3-20-2
Отправка с 12 мая 20265,80 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (67) 979-41-03
Kyivstar Viber WhatsApp Telegram
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лампа надмініатюрна СМН-6.3-20-2 використовується в радіо- та електронній техніці, авіації, ракетній техніці, медицині, в різних приладах та пристроях як індикаторні, канальні та освітлювальні елементи, до габаритів яких пред'являють вимогу бути пропорційними з малими габаритами. та пристроїв.
Номінальна напруга - 6,3 В
Номінальна сила електричного струму – 20 мА.
Світловий потік: 0,26 лм
Середня тривалість горіння: не менше 600 год.
Діаметр: 3,2 мм
Довжина: 9мм.
| Основные | |
|---|---|
| Тип лампы | Накаливания |
| Рефлектор | Нет |
| Форма лампочки | Капсула |
| Минимальное рабочее напряжение | 5 В |
| Максимальное рабочее напряжение | 6.5 В |
| Напряжение | 6.3 В |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Источник света | Галогенная лампа |
| Пользовательские характеристики | |
| Угол светового потока | 210 градусов |
| Световой поток, Lm: | 80 |
| Цоколь лампи | G4 |
- Цена: 5,80 ₴

