влевовправо

Лампа галогенна капсульна ELECTRUM 230V 40W G9 A-HC-0121
- Готово к отправке
- Код: A-HC-0121
39,20 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (67) 979-41-03
Kyivstar Viber WhatsApp Telegram
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лампа галогенна капсульна ELECTRUM 230V 40W G9 A-HC-0121

Галогенові лампи (ГЛ) завдяки своїй якості отримали широке поширення в коммерційній, адміністративній, промисловій та побутовій сферах. ГЛ відрізняються від звичайних ламп розжарення, при менших розмірах, підвищенної на ( 20-25% ) світловіддачі та кращою кольоропередачею. Ці показники досягаються за рахунок наповнення їх спеціальним газом. Запалювання ламп проходить після безпосереднього підключення живлення 220-230В (мережеве живлення). Лінійні ГЛ широко використовуються в малогабаритних прожекторах. Використовувати лише в світильниках з захисним склом.
| Характеристики | |
| Потужність Вт | 40 |
| Тип лампи | Галогенна |
| Світловий потік lm | 500 |
| Форма лампи | Капсула |
| Напруга В | 220-230 |
| Застосування | Для люстр (бра) |
| Тип цоколя | G9 |
| Колірна температура | 2800 |
| Колір скла | Прозорий |
| A mm: | 46 |
| B mm: | 13 |
| C mm: | 9 |
| Термін служби ч | 2000 |
| Кількість в коробі шт: | 1000 |

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrum |
| Страна производитель | Китай |
| Тип лампы | Галогенная |
| Рефлектор | Нет |
| Форма лампочки | Цилиндрическая |
| Тип цоколя | Штырь |
| Цоколь | G9 |
| Мощность | 40 Вт |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 40 Вт |
| Минимальное рабочее напряжение | 200 В |
| Максимальное рабочее напряжение | 240 В |
| Напряжение | 220 В |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Минимальная цветовая температура | 4000 К |
| Максимальная цветовая температура | 2700 К |
| Угол свечения | 360 град. |
| Срок службы ламп | 1000 час |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Источник света | Галогенная лампа |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 500 лм |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет колбы лампочки | Прозрачный |
| Рабочее положение | Универсальное |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип подсветки | лампа рожарювання |
| 1-LED-337-T | 3000К (теплый свет) |
| Безопасная температура эксплуатации | 55 – 70 °C |
| Энергоэфективность Lm/W: | 80 |
| Индекс цветопередачи: | 80 |
| Световой поток, Lm: | 300 |
| Цоколь лампи | G9 |
- Цена: 39,20 ₴


