
Ліхтар Quantum ручний Solid-M 10W LED з USB + Li-ion 18650/1500mAh, blister (QM-FL1020-18650/1500-PB)
- Под заказ
- Код: QM-FL1020-18650/1500-PB
Отправка с 05 мая 2026700,90 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
Опис
Ліхтар Quantum ручний Solid-M 10W LED з USB + Li-ion 18650/1500mAh, blister (QM-FL1020-18650/1500-PB)
Спеціальний матеріал – анодований алюмінієвий сплав, що робить ліхтарик надзвичайно стійким до ударів. Металева кліпса дозволить користуватися ліхтарем без залучення рук. Потужний CREE-світлодіод XML T6 1P 10 Вт дуже ефективний та довговічний. П'ять режимів висвітлення: максимальний, середній, низький, стробоскопічний, аварійний (режим SOS).
Порт Micro USB дозволяє заряджати акумулятор і бути ліхтареві завжди готовим до використання. Ліхтар має регульований фокус та бризкозахищений корпус. Також є індикація заряджання акумулятора. Модель перемикача: увімк./вимк., перемикання функцій – легким дотиком або повним натисканням. Завдяки міцній тактичній конструкції ви можете розраховувати на ліхтар у екстремальних умовах – це ідеальний вибір для кемпінгу, рибальства, мисливства та інших видів активного відпочинку.
Ліхтар упакований у пластиковий блістер. У цій упаковці комплектується акумулятором живлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quantum |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.214 г |
| Дальність світлового променя | 300 м |
| Довжина | 167 мм |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Особливості ліхтаря | Вологостійкий |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Середній, Мінімальний, Миготливий, Режим SOS |
| Світловий потік | 700 лм |
| Стан | Новий |
| Тип діода | Cree XML T6 |
| Тип заряду | USB |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Безперервний час роботи | 1.5 год |
| Час роботи | 1.5 година |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр | 44 мм |
| Діапазон робочих температур | 0℃ ÷ +40℃ |
| Діапазон температур зберігання | +5 ° с ÷ +25℃ |
| Пило - вологозахист | IP44 |
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 105 г |
| Производитель | Westinghouse |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Страна производитель | США |
| Длина | 133 мм |
| Тип питания | Батарейки, Аккумулятор, Сеть |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Световой поток | 200 лм |
| Количество светодиодов | 1 шт |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цветовая температура | 5000K |
| Цвет свечения | Белый |
| Цвет корпуса | Черный |
| Степень защиты IP | 44 |
| Напряжение | 4.5 |
| Способ монтажа | Подвесной |
| Мощность | 10 |
| Тип освещения | Фонарь |
| Способ освещения | Локальное освещение |
| Тип освещения по мобильности | Переносное |
| Источник света | Диоды |
| Размеры | |
| Высота | 84 |
| Ширина | 36 |
| Пользовательские характеристики | |
| Категория качества | - A Премиум |
| Гарантия | 1 год |
| Дополнительные характеристики | |
| Датчик движения | False |
| Угол излучения света | 120 град. |
- Цена: 700,90 ₴

