
Зарядний пристрій Quantum QM-BC4040 універсальний 4-slot (USB)
- Под заказ
- Код: QM-BC4040
Отправка с 03 мая 2026745,60 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
Зарядний пристрій Quantum QM-BC4040 універсальний 4-slot (USB)
Smart USB зарядний пристрій QM-BC4040 використовує безпечну напругу постійного струму 5В для зарядки циліндричних 3.6В / 3.7В Li-ion, або 1.2В Ni-MH/Ni-CD акумуляторів. Пристрій використовує один з трьох, за вибором, режимів струму 0.5 А, 1 А, 2 А для зарядки літій-іонного акумулятора різної ємності. Максимальний зарядний струм 2А, 4 слоти незалежної зарядки, вбудована інтегральна схема інтелектуальної зарядки, що автоматично припиняє процес, коли акумулятор заряджений.
Система автоматично ідентифікує літій-іонний і Ni-MH/Ni-Cd акумулятор та заряджає акумулятор різною напругою. Зарядний пристрій може ефективно запобігти пошкодженню зворотного підключення, короткому замиканню, перезарядці, надмірному розряду, перевантаження струму та перегріву батареї. Негативний електрод виконаний у вигляді ковзаючої пластини з прорізом довжиною 31-71 мм, що сумісно з різними типами циліндричних акумуляторних батарей.
Технічні характеристики:
- Матеріал: ABS.
- Колір: чорний.
- Вхідна напруга: DC 5В 2A.
- Вихідна напруга: DC 4.2В 0.5Ax4; 4.2В 1.0A*2; 4.2В 2.0A*1; 1.45В 0.5A*4.
- Типи акумуляторів: 3.6В/3.7В Li-ion Battery IMR/INR/ICR/NCR 10440/14500/14650/16340/17500/17670/18350/18500/18650/18700/20700/21700/2260/25500/26650.
- Акумуляторна батарея 1.2В Ni-MH/Ni-CD AA/AAA/A/C/SC/F6. 18650, 21710, 26650.
- Вага: 114 г.
- Габарити: 121*97*30 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quantum |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | Захист від переполюсовки, Захист від перезаряду, Функція розряду, Автоматичне відключення |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Кількість акумуляторів, що заряджаються | 4 шт. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Наявність амперметра | Ні |
| Наявність вольтметра | Ні |
| Ручка для перенесення | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип індикатора | Світлодіод |
| Типорозмір акумулятора | 14650, 10440, 17500, 18650, 14500, 18350, 17670, 16340, 18700, 26650 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 113 мм |
| Маса | 0.112 кг |
| Ширина | 90 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Китай |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
| Тип аккумулятора | Ni-MH |
| Напряжение зарядки | 4.2 В |
| Количество заряжаемых аккумуляторов | 2 шт |
| Наличие амперметра | Нет |
| Наличие вольтметра | Нет |
| Ручка для переноса | Нет |
| Индикатор заряда элементов питания | Да |
| Тип индикатора | Светодиод |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Тип | Аккумулятор |
| Напряжение | 1.2 |
| Типоразмер | AA |
| Количество батареек в упаковке | 2 шт. |
| Емкость аккумулятора | 1500 мА/год |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | videx |
| Состояние | Новое |
- Цена: 745,60 ₴


