
Ліхтар Westinghouse 8W COB LED WF56 + 4 x AA/LR6 в комплекті
- Нет в наличии
- Код: WF56-4LR6CB
1 166,10 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
Ліхтар Westinghouse 8W COB LED WF56 + 4 x AA/LR6 в комплекті
Багатофункціональний ліхтар місцевої підсвітки WF56 живиться від бюджетних батарейок АА і забезпечує чудове освітлення за допомогою потужного COB LED - діода. Ліхтар можна використовувати в трьох режимах освітлення: високий та низький світловий потік, або режим мерехтливого світла для передачі сигналу тривоги іншим. Перемикання між режимами освітлення відбувається почергово натисканням на вимикач.
Використовуючи кронштейн, що обертається на 180°, можна забезпечити різні кути падіння світла. За допомогою магніту, що знаходиться на тиловій частині, ліхтар можна закріпити на металевій поверхні для зручного використання. Це ідеальний вибір для ремонтних робіт, кемпінгу, рибальства, мисливства й інших видів активного відпочинку.
ПОНАД 135 РОКІВ ІННОВАЦІЙ У СФЕРІ ЕЛЕКТРОТЕХНІКИ – електротехнічні інновації Westinghouse додані у кожен портативний освітлювальний прилад.
-
Технічні характеристики:
- Джерело живлення – батарейки АА/LR6 (4шт.).
- Джерело світла: COB-світлодіод 8Вт.
- СВП – максимальний режим 600лм, мінімальний 280Лм.
- Колірна температура: 6000-8000К.
- Безперервний час роботи ліхтаря: макс. режим 3год, мін. режим 7 год.
- Діапазон робочих температур: 0℃ ÷ + 40℃ (60 ± 25% в.в. повітря).
- Діапазон температур зберігання: +5℃ ÷ + 25℃ (60 ± 25% в.в. повітря).
- Габарити, мм: 137 x 102 х 40.
- Вага, г: 173 ± 5.
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 470 г |
| Производитель | Westinghouse |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Страна производитель | США |
| Тип питания | Сеть, Аккумулятор, Батарейки, Солнечная батарея |
| Напряжение | 5 В |
| Мощность | 10 Вт |
| Способ монтажа | Подвесной |
| Степень защиты IP | 57 |
| Цвет свечения | Белый |
| Состояние | Новое |
| Световой поток | 750 лм |
| Количество светодиодов | 1 шт |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип освещения | Прожектор |
| Применение освещения | Для наружного освещения зданий, Для освещения улиц, парков, Для освещения парковок |
| Способ освещения | Заливающее освещение |
| Тип освещения по мобильности | Переносное |
| Цветовая температура | 5000K |
| Источник света | Светодиодная матрица COB |
| Дополнительные характеристики | |
| Датчик движения | Нет |
| Угол излучения света | 120 град. |
| Размеры | |
| Высота | 84 см |
| Ширина | 36 см |
| Длина | 133 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Категория качества | - В стандарт |
| Гарантия | 1 год |
| Диапазон вх. напряжение В: | 220-240 |
- Цена: 1 166,10 ₴
- Способ упаковки: Количество в коробке шт:20





