
Комплект ламп світлодіодних стандартних B60 PA10 12W E27 4000K 175-250V алюмопл. корп. 3 шт. 18-0152
- Под заказ
- Код: 18-0152-2023
Отправка с 11 мая 2026233,20 ₴/упаковка
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)

Комплект із 3-х світлодіодних ламп класичної грушеподібної форми в алюмопластиковому корпусі з опаловим розсіювачем. Має світлову віддачу понад 88 лм/Вт. Призначена для використання у світильниках загального освітлення. До електромережі напругою 220В підключається без додаткових пристроїв.
Переваги:
- тривалий термін служби, що у 30 разів більше, ніж у ламп розжарення;
- низьке енергоспоживання - у 8 разів економніша за лампу розжарення та у 2 рази – за люмінесцентну;
- випромінює світло з гарною передачею кольору (Ra>70);
- світловий потік залишається незмінним в широкому діапазоні напруги живлення (175-250В).
Примітка:
- лампа не призначена для роботи з електронним димером
- не дозволяється використовувати лампу у світильниках із закритими плафонами.
Переваги:
- тривалий термін служби, що у 30 разів більше, ніж у ламп розжарення;
- низьке енергоспоживання - у 8 разів економніша за лампу розжарення та у 2 рази – за люмінесцентну;
- випромінює комфортне світло з якісною передачею кольору (Ra>80);
- світловий потік залишається незмінним в широкому діапазоні напруги живлення (175-250В).
Примітка:
- лампа не призначена для роботи з електронним димером;
- не дозволяється використовувати лампу у світильниках із закритими плафонами.
Артикул:18-0152
Група:Лампи
Підгрупа:Лампи світлодіодні (LED)
Ознака:Стандартні
Модель:PA10
Потужність Вт:12
Колірна температура:4000
Тип цоколя:E27
Світловий потік lm:1050
Напруга В:175-250
Тип колби:Стандартна
Колір скла:Опаловий
Тип світлодіодаSMD
Кут розсіювання град:250
Термін служби ч:20000
Виробник:ELM
EAN:4895127204648
Кількість в коробі шт:33
Высота мм:111
Длина мм:60
Цветовая температура (К) в сравнении с некоторыми источниками света:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ELM |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Напряжение | 220 В |
| Срок службы ламп | 20000 час |
| Мощность | 10 Вт |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Максимальное рабочее напряжение | 240 В |
| Минимальное рабочее напряжение | 175 В |
| Цвет светодиода | Белый |
| Максимальная цветовая температура | 4100 К |
| Цоколь | E27 |
| Рефлектор | Нет |
| Форма лампочки | Груша |
| Тип цоколя | Резьба |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 75 Вт |
| Угол свечения | 250 град. |
| Минимальная цветовая температура | 4000 К |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет колбы лампочки | Матовый |
| Рабочее положение | Универсальное |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 60 мм |
| Длина | 108 мм |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 1070 лм |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип лампы | Светодиодная лампа |
| Световой поток, Lm | 950 |
| Энергоэф-ть, Lm/W: | 95 |
- Цена: 233,20 ₴/упаковка




