
ЛАМПА ГАЛОГЕННА КАПСУЛЬНА 10W G4 - A-HC-0114
- Нет в наличии
- Код: A-HC-0114 капс. 10W G4
21 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
ЛАМПА ГАЛОГЕННА КАПСУЛЬНА 10W G4 - A-HC-0114
Галогенові лампи (ГЛ) завдяки своїй якості отримали широке поширення в коммерційній, адміністративній, промисловій та побутовій сферах. ГЛ відрізняються від звичайних ламп розжарення, при менших розмірах, підвищенної на ( 20-25% ) світловіддачі та кращою кольоропередачею. Ці показники досягаються за рахунок наповнення їх спеціальним газом. Запалювання ламп проходить після безпосереднього підключення живлення 220-230В (мережеве живлення). Лінійні ГЛ широко використовуються в малогабаритних прожекторах. Використовувати лише в світильниках з захисним склом.
Артикул:A-HC-0114
Ознака:Капсульні
Група:Лампи
Підгрупа:Галогенні
Модель:Капсульна
Тип цоколя:G4
Потужність Вт:10
Світловий потік lm:100
Колірна температура:2800
Напруга В:12
Термін служби ч:2000
Колір скла:Прозорий
Об'єм короба м.куб:0.057
Кількість в коробі шт:1000

Вага короба кг:6.8
Высота мм:30
Длина мм:8
Ширина мм:20
D mm:4
EAN:4895127212964
Виробник:ELECTRUM
Тип колби:Капсула
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrum |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Напряжение | 12 В |
| Срок службы ламп | 2000 час |
| Мощность | 20 Вт |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Максимальное рабочее напряжение | 14 В |
| Минимальное рабочее напряжение | 11 В |
| Максимальная цветовая температура | 2850 К |
| Цоколь | G4 |
| Тип лампы | Галогенная |
| Рефлектор | Нет |
| Форма лампочки | Капсула |
| Тип цоколя | Штырь |
| Минимальная цветовая температура | 2800 К |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 280 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Угол светового потока | 210 градусов |
| Световой поток, Lm: | 80 |
| Цоколь лампи | G4 |
- Цена: 21 ₴





