влевовправо

ЛАМПА ЛІНІЙНА 117,6MM 300W R7S - A-HL-0059 (6200 Lm)
- Под заказ
- Код: A-HL-0059 R7S
Отправка с 12 мая 202656,10 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (67) 979-41-03
Kyivstar Viber WhatsApp Telegram
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Галогенові лампи (ГЛ) завдяки своїй якості отримали широке поширення в коммерційній, адміністративній, промисловій та побутовій сферах. ГЛ відрізняються від звичайних ламп розжарення, при менших розмірах, підвищенної на ( 20-25% ) світловіддачі та кращою кольоропередачею. Ці показники досягаються за рахунок наповнення їх спеціальним газом. Запалювання ламп проходить після безпосереднього підключення живлення 220-230В (мережеве живлення). Лінійні ГЛ широко використовуються в малогабаритних прожекторах. Використовувати лише в світильниках з захисним склом.
Артикул:A-HL-0059
Група:Лампи
Підгрупа:Галогенні
Ознака:Лінійні
EAN:4895127212414
Виробник:ELECTRUM
Тип колби:Двохцокольна
Напруга В:220-230
Потужність Вт:300
Модель:Лінійна
Тип цоколя:R7s
Світловий потік lm:6200
Колірна температура:2800
Колір скла:Прозорий
Термін служби ч:2000
Кількість в коробі шт:500
Об'єм короба м.куб:0.046
Вага короба кг:9.4
Высота мм:117.6
Длина мм:8
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrum |
| Страна производитель | Китай |
| Напряжение | 220 В |
| Срок службы ламп | 2000 час |
| Мощность | 300 Вт |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Максимальное рабочее напряжение | 230 В |
| Минимальное рабочее напряжение | 210 В |
| Максимальная цветовая температура | 2800 К |
| Цоколь | R7S |
| Тип лампы | Галогенная |
| Рефлектор | Да |
| Форма лампочки | Линейная |
| Тип цоколя | Штырь |
| Угол свечения | 360 град. |
| Минимальная цветовая температура | 2700 К |
| Користувацькi характеристики | |
| Operating Temperature | -20 to 45°c |
| ON/OFF times | >20,000 |
| Цоколь лампи | R7S |
- Цена: 56,10 ₴



